Podlahy z pvc sú späť a sú taktiež ideálne na podlahové vykurovacie systémy


,

Pri renovácii kúpeľne alebo kuchyne, máte široký výber materiálov. Luxusné PVC kachličky sú späť a sú ideálne k podlahovému vykurovaciemu systému, pričom sú ľahké na inštaláciu a príjemné na chodidlá. Prichádzajú v úžasných vzoroch a v praxi majú vysokú výdrž.

 

PVC podlahy


Ľahké na čistenie s protišmyskovou vrstvou

PVC podlahy sú ľahké na čistenie a vodeodolné s protišmykovou vrstvou v často využívaných priestoroch ako sú kúpeľne či kuchyne.


Podlahové vykurovanie pod PVC

Luxusné PVC tehličky a podlaha môžu byť bezpečne použité s podlahovými systémami Amtico či Karndean vrátane.


Ako súčasť nášho rozvoja a výskumu, sme vykonali extrémne tepelné testy v našich testovacích zariadeniach EN442-2, aby sme pochopili efekt podlahového kúrenia na podlahu z PVC. Výsledkami testov sú: žiadna strata farby, skracovanie, alebo iný dopad na ich výzor. To znamená, že PVC môže byť bezpečne použitá s podlahovým vykurovacím systémom, čím sa stáva ideálnym doplnkom na renovačné projekty.


Mali by byť vykonané kalkulácie tepelnej straty, aby sa dosiahol optimálny tepelný výstup. Teplota v miestnosti by mala byť kontrolovaná termostatom, ktorý prináša úplnú kontrolu nad Vaším vykurovacím nastavením. Umožňuje Vám vychutnávať teplo izby vždy, keď si zaželáte, bez zbytočnej straty energie.


Vytvorte si vzhľad výnimočne pre váš domov

Pri výbere luxusných PVC kachličiek si dávajte pozor na štýl paletovovej škály vášho celého domu a vyberte si niečo, čo doplní dizajn zvyšku domu. Pri podlahovom vykurovacom systéme sa pozrite na výber a vypýtajte si cenník ešte dnes.

Súvisiace články

Späť na začiatok

CENOVÁ PONUKA

Prosím čakajte, Vaša požiadavka sa spracováva. Môže to trvať minutu...