Kto sme a čím sa zaoberáme?

 

Warmup je ISO 9001:2008 certifikovaná firma so sídlom v Británii, vyrábajúca a dodávajúca riešenia v poli elktrického podlahového kúrenia. Máme za sebou viac ako 1,8 milióna predaných systémov vo viac ako 50 krajinách a vyše 20 ročnú tradíciu. Medziiným máme ešte aj pobočky v 11 ďalších krajinách a licensovaných partnerov.

 

Začínali sme ako britská firma, zameriavajúc sa na vedu a výskum, prinášajúc na trh produkty ktoré sú lídrami na trhu - na tejto filozofii je postavená spoločnosť dodnes. Warmup má jednoducho kvalitu a inovácie v krvi. Neustále zlepšujeme naše produkty a rozširujeme ich výber, aby sme vám vedeli ponúknuť absolútne najlepšie produkty. Warmup produkty elektrických podlahových kúrení spĺňajú kritériá EÚ a nesú označenie CE akreditovaným niekoľkými nezávislými inštitúciami, pretože nesieme v srdci bezpečnosť vás i vašich zákazníkov.

 

Obzvlášť pre našich profesionálnych obchodných zákazníkov máme podporu pre ich obchod, dodávajúc im špičkové produkty a technickú podporu, pomáhajúc im cez každú fázu vášho projektu. Naša celoživotná záruka odráža naše sebavedomie a presvedčenie o kvalite našich výrobkov, výskumoch a skúsenostiach.

 

Prinášame najlepšie systémy pre vaše potreby, optimálne navrhnuté a určené aby pracovali presne tak, ako vám navrhneme, počas celého života. Nesnívate. Toto je naozaj naša Warmup ponuka.

Najlepšie výrobky na trhu

Najlepšie služby

Najlepšie záruky

Najlepší výskum a vývoj

Najlepšie certifikácie

Najlepšie výrobky na trhu

Produkty Warmup sú iba tej najvyššej možnej kvality. Máme najtvrdší, zároveň najtenší vykurovací kábel na trhu (dvojitý fluorpolymér, priemer 1,8mm). Nenavýšia úroveň podlahy, je BEAB certifikovaná a spĺňa všetky bezpečnostné štandardy pre elektrické podlahové kúrenie. Naše systémy sú navrhnuté do posledného detailu, prichádzajú s plnou výbavou vysokokvalitných komponentov a ovládačov pripravených na inštaláciu. Sú taktiež dostupné v niekoľkých konfiguráciach, zaručene sa perfektne hodia pre vaše projekty a rozpočet

Najlepšie služby

Ponúkame na trhu popredný servis a podporu. Sme jediná spoločnosť, ktorá má technickú linku pomoci pre všetkých klientov, majiteľov domov, montérov, projektantov, maloobchodníkov a akýmkoľvek iným klientom Warmup. Táto linka pomoci slúži všetkým stranám na zodpovedanie otázok od nastavenia termostatu až na prípadné problémy s inštaláciou elektrického podlahového vykurovania.

Najlepšie záruky

Ponúkame exkluzívnu a jedinečný bezpečnostný štandard a záruku na naše produtky. Taktiež ponúkame inštalačnú garanciu SafetyNet™, čo znamená, že v prípade akéhokoľvek poškodenia počas inštalácie produktu vám ho vymeníme zdarma.

Najlepší výskum a vývoj

Naše rozsiahle investície pri výskume a inováciach nám umožňuje poskytovať najšpičkovejšie produkty na trhu. Máme Centrum pre Vedu a Inovácie v Nemecku v multimiliónovej hodnote a taktiež monitorujeme niekoľko obývaných domov po celom svete. Toto nám prináša neoceniteľné informácie o našich produktoch, ich energetickom využití a efektivite nákladov.

Najlepšie certifikácie

Buďte uistený. Warmup produkty elektrických podlahových kúrení spĺňajú kritériá EÚ a nesú označenie CE akreditovaným niekoĺkými nezávislými inštitúciami ako BEAB, FIMKO, SEMKO, CSA, cUL, a UL.

Celkové a miestne odborné posudky Warmup

Od roku 2001 sa Warmup rozširuje v zámorí a neustále investujeme do vybudovacích úkonov vo viacerých krajinách na 4 kontinentoch zabezpečujúc tým, aby všetky miestne a krajinné elektrické normy a normy výrobkov boli zrozumiteľné a schválené.

Polska

Polska

www.warmup.pl

Česká Republika

Česká Republika

www.warmup-cz.cz

Slovenija

Slovenija

www.warmup.si

Magyarorszag

Magyarország

www.warmup.co.hu

Lietuva

Lietuva

www.warmup.lt

România

România

www.warmupromania.ro

Zobraz všetko

Späť na začiatok

Chcem viac informácií o ...

CENOVÁ PONUKA

Prosím čakajte, Vaša požiadavka sa spracováva. Môže to trvať minutu...