Prečo práve elektrické podlahové kúrenie?

Elektrické podlahové kúrenie je naozaj moderné riešenie vykurovania - vytvorí perfektnú teplotu, takže cítite teplo a pohodlie od okamihu, keď vstúpite do miestnosti.


Výhody podlahového kúrenia zahŕňajú:

Vhodnosť pre všetky typy projektov v kombinácii s dlhodobou flexibilitou

Vďaka dostupnosti širokej škály výrobkov a systémov, ponúkame riešenie pre prakticky akýkoľvek typ projektu, od jednoduchého vylepšenia jednej miestnosti až po inštaláciu celého domu.

 

Bezkonkurenčný komfort vďaka rovnomernému rozloženiu tepla

Pri podlahovom kúrení sa teplo rovnomerne šíri rýchlejšie po celej podlahe pomocou nízkoteplotného sálavého tepla ako pri vysoko teplotnom "bodovom kúrení" vytvorenom radiátormi. Ohrievaním veľkej plochy pri nízkej teplote vytvárame najpohodlnejšiu formu vykurovania tým, že znížime tepelnú stratu nášho tela bez prehriatia okolitého vzduchu.

 

Úspory nákladov a zvýšenie energetickej účinnosti vďaka možnosti zónovania

Zónovanie domu s elektrickým podlahovým kúrením je jednoduché. Unikátny 4iE wifi termostat, 3iE termostat s monitorovaním spotreby a TEMPO programovateľný termostat umožňuje zvoliť úroveň teploty a program tak, aby dokonale zodpovedal Vášmu životnému štýlu.

 

Sloboda projektovania a minimálna údržba

Naše systémy sú snom projektantov, bez rozmerných radiátorov ktoré zaberajú miesto na stene aj na podlahe. S elektrickým podlahovým kúrením môžete využiť každý štvorcový meter svojho domova, tak ako to len chcete. Systém je absolútne bezúdržbový.

 

Zdravotné výhody a zvýšenie bezpečnosti

Podlahové kúrenie znižuje vlhkosť zabraňuje množeniu roztočov, zatiaľ čo sálavé teplo znižuje cirkuláciu prachu. To sú dôležité vlastnosti pre tých, ktorí trpia alergiami alebo astmou. Nie sú žiadne horúce povrchy alebo pevné kovové hrany, ktoré sú spojené so systémom radiátorov.

euro

Okamžitá efektivita nákladov

Podlahové kúrenie na izolovanom základe je efektívnejšie o 10-15%

sk wall space

Uvolňuje priestor

Extra priestor a sloboda projektovania

sk lifetime

Exkluzívne záruky

Dodáva sa štandardne s našími vykurovacími systémami

Elektrické Podlahové Kúrenie Vs Centrálne Kúrenie

Veríme, že typické vykurovacie systémy, ako radiátory sú neefektívne, nákladné na údržbu a zaberajú cenné miesto na stene. Návrhári interiérov sa im snažia vyhnúť kedykoľvek je to možné. S podlahovým kúrením, môžete využiť každý štvorcový centimeter vášho domova.

 

Efektívne šírenie tepla 

Spôsob, akým je teplo odvádzané z konvenčného systému ústredného vykurovania môže vytvoriť dusno, nepríjemnú atmosféru a podporu tepelnej straty okien, stien, stropov a striech. Nerovnomerné rozloženie tepla klasických vykurovacích systémov vedie k prehrievaniu častí miestnosti, čoho následkom je plytvanie energiou a peniazmi.

Šírenie tepla z podlahového vykurovania na strane druhej, je založený na viac rovnomerné rozdelenie tepla pri miernejších teplotách. Ako výsledok, miestnosti ohrieva oveľa rýchlejšie než štandardné systémy ústredného vykurovania a zároveň poskytuje pohodlnejšie prostredie.

Centrálne kúrenie

Teplo z radiátora neefektívne smeruje smerom hore k povale.

30 min

60 min

120 min

vs

Podlahové kúrenie

Teplo vytvorené s Warmup nie je premrhané a vykúri miestnosť rýchlejšie

30 min

60 min

120 min

V ČOM SME INÍ AKO OSTATNÉ ZNAČKY NA TRHU

 • Najlepšie služby

  Najlepšie služby

  Máme technicky vyškolených pracovníkov dostupných na čísle 0918 228 997, aby Vám poradili s akýmkoľvek problémom tykajúceho sa systému. Taktiež poskytujeme presné informácie o prevádzkových nákladoch na systém, o ktorý sa zaujímate.

 • Najlepšie garancie a záruky

  Najlepšie garancie a záruky

  Ponúkame exkluzívnu záruku a jedinečný bezpečnostný štandard na naše produkty. Taktiež ponúkame inštalačnú garanciu SafetyNet™, čo znamená, že v prípade akéhokoľvek poškodenia počas inštalácie produktu Vám ho vymeníme zdarma.

 • Najlepšie výrobky

  Najlepšie výrobky

  Staviame na kvalite, aby sme zabezpečili pre našich zákazníkov najspoľahlivejšie a najbezpečnejšie systémy dostupné na trhu.

 • Najlepšie akreditácie

  Najlepšie akreditácie

  Výrobky Warmup elektrického podlahového vykurovania sú v súlade s normami EÚ, sú označené CE a akreditované niekoľkými nezávislými inštitúciami, vrátane BEAB, VDE, FIMKO, CSA, CUL a UL.

 • Najlepší výskum a vývoj

  Najlepší výskum a vývoj

  Naše rozsiahle investície do výskumu a vývoja nám umožňujú mať tie najlepšie produkty na trhu. Máme viac euromiliónové výskumno-vývojové centrum v Nemecku a rad sledovaných domácností po celom svete, ktoré nám poskytujú informácie o našich produktoch, využívaní energie a efektívnosti nákladov.

KTORÉ SYSTÉMY SÚ NAJLEPŠIE PRE VÁS?

Späť na začiatok

Potrebujete pomoc ako začať?

CENOVÁ PONUKA

Prosím čakajte, Vaša požiadavka sa spracováva. Môže to trvať minutu...