Užitočné stránky:

PREČO PREDÁVAŤ PODLAHOVÉ KÚRENIE WARMUP?


Čím viac hľadajú ľudia spôsoby šetrenia energie a zníženia mesačných výdavkov, tým viac naberajú systémy podlahového kúrenia na popularite. Naše produkty sú preslávené vďaka svojej kvalite, rýchlosti a jednoduchosti inštalácie.


Súbor materiálov a prostriedkov na podporu predaja


Ponúkame široký sortiment nástrojov, vrátane displejov a náučných brožúrok na zvýraznenie vlastností, špecifík a výnimočnosti produktov od Warmup. Taktiež sa zameriavame na šetrenie energie a správne využitie produktu, tým vás uistíme, že vy a Vaši zákazníci máte najlepšie dostupné vedomosti na inštaláciu a využitie systémov pre Vaše projekty. Vieme zabezpečiť zaškolenie, ale taktiež poskytujeme linku podpory ako pre Vás, tak aj pre Vašich zákazníkov.


Keď vás zaujíma možnosť stať sa partnerom firmy Warmup, kontaktujte nás a pozrite si ako naše vykurovacie systémy môžu priniesť pozitívny účinok pre Vás.

Ktoré systémy sú najlepšie pre vás?

Môžeme vám vypracovať cenovú ponuku na váš projekt

Cenová ponuka

Prečo práve Warmup?

 • Najlepšie výrobky

  Najlepšie výrobky

  Staviame na kvalite, aby sme zabezpečili pre našich zákazníkov najspoľahlivejšie a najbezpečnejšie systémy dostupné na trhu.

 • Najlepšie služby

  Najlepšie služby

  Máme technicky vyškolených pracovníkov dostupných na čísle 0918 228 997, aby Vám poradili s akýmkoľvek problémom tykajúceho sa systému. Taktiež poskytujeme presné informácie o prevádzkových nákladoch na systém, o ktorý sa zaujímate.

 • Najlepšie garancie a záruky

  Najlepšie garancie a záruky

  Ponúkame exkluzívnu záruku a jedinečný bezpečnostný štandard na naše produkty. Taktiež ponúkame inštalačnú garanciu SafetyNet™, čo znamená, že v prípade akéhokoľvek poškodenia počas inštalácie produktu Vám ho vymeníme zdarma.

 • Najlepšie akreditácie

  Najlepšie akreditácie

  Výrobky Warmup elektrického podlahového vykurovania sú v súlade s normami EÚ, sú označené CE a akreditované niekoľkými nezávislými inštitúciami, vrátane BEAB, VDE, FIMKO, CSA, CUL a UL.

 • Najlepší výskum a vývoj

  Najlepší výskum a vývoj

  Naše rozsiahle investície do výskumu a vývoja nám umožňujú mať tie najlepšie produkty na trhu. Máme viac euromiliónové výskumno-vývojové centrum v Nemecku a rad sledovaných domácností po celom svete, ktoré nám poskytujú informácie o našich produktoch, využívaní energie a efektívnosti nákladov.

Späť na začiatok

Potrebujete pomoc ako začať?

CENOVÁ PONUKA

Prosím čakajte, Vaša požiadavka sa spracováva. Môže to trvať minutu...