Ochrana Potrubia

Za veľmi chladných podmienok tepelná izolácia nemôže úplne ochrániť potrubia pred zamrznutím. Protimrazové systémy ochránia vodné potrubia, protipožiarne potrubia, závlahové systémy a kanalizačné potrubia pred mrazom aj v náročných zimných podmienkach.

Okolo domu alebo na záhrade netrvá dlho aby zamrzli potrubia, čo môže viesť k ich poškodeniu a následne aj k nákladnej oprave. S našimi protimrazovými systémami zabezpečujeme, aby ani počas prechodných období na jar a na jeseň náhodné nočné mrazy nemohli spôsobiť škody .

Ochranný protimrazový kábel Warmup je navrhnutý tak, aby ochránil vodné potrubia vyrobené z kovu alebo z plastu, citlivé na mráz. Môžu byť trvale ovládané, ktoré riešenie má zmysel pre trvale chladné oblasti, alebo môžu byť ovládané pomocou časovača alebo termostatu.

Ochrana Potrubia

Náš sortiment protimrazových káblov zahŕňa samoregulačný kábel s výkonom 20 W / m a  kábel s konštantným príkonom 10 W / m.

Samoregulačný kábel môže byť ovládaný pomocou časovača alebo termostatu. Kábel s konštantným príkonom má integrovaný termostat, ktorý sa zapína pri +5 ° C a vypína pri + 15 ° C.

Kábel je umiestnený na vonkajšej strane rúrky a je pripevnený lepiacou hliníkovou páskou alebo plastovou viazačkou. Plastové rúry by mali byť najskôr obalené hliníkovou fóliou, alebo páskou.

Doporučuje sa aj použitie potrubnej izolácie.

Doporučené Produkty

Samoregulačný kábel

R&D

Samoregulačný kábel je vhodný pre protimrazové aplikácie.

Protimrazový ochranný kábel

R&D

Warmup protimrazové káble účinne zabraňujú poškodeniam vodovodných potrubí.