WarmupPodlahové KúrenieProtimrazové Ochranné SystémyOchrana striech a žľabov

Ochrana Striech a žľabov

Strecha a žľaby môžu byť vážne poškodené nahromadením ľadu. Ľadové hrádze sa tvoria vtedy, keď nahromadený sneh na streche sa roztopí  a znovu zamrzne  počas večera. Keď cyklus pokračuje a ľadová hrádza narastá, bráni odtekaniu roztavenej vody a tým pádom nie je možné  správne a celkom odviesť vodu zo strechy. Nakoniec sa začínajú vytvárať cencúle, ktoré môže spôsobiť štrukturálne škody na odkvapových systémoch a fasádach a znamenajú aj nebezpečenstvo pre ľudí.

Warmup ponúka systémy na odmrazovanie odkvapových systémov, ktoré zabezpečujú ochranu žľabov a pomáhajú predchádzať tvorbe ľadových hrádzí a cencúlov  na bytovkách, vilách alebo rodinných domoch.

Strešný vykurovací kábel zabezpečí nepretržitú cestu na odvod  roztopeného snehu a ľadu, cez žľaby a zvody.

roof
Terasa

Výhody rozmrazovacích systémov

Pridaná hodnota – Warmup rozmrazovacie systémy môžu predĺžiť životnosť striech a odkvapových systémov, zabránením  možných škôd spôsobených zariadeniami a náradím na odstraňovanie snehu.

Chytrá investícia – Inštalovaním Warmup protimrazových ochranných systémov pristupujete na vynikajúcu investíciu, ktorá môže zvýšiť hodnotu vášho domu. Je to dlhodobé riešenie na ochranu vašich striech a odkvapových systémovu, čím zvyšuje aj hodnotu celého vášho obydlia

Systémy pre strechy, odkvapy a zvody

Constant wattage cable (W25SM)

Kábel s konštantným príkonom (25 W / m²) je vhodný pre projekty rozmrazovania striech a žľabov, za predpokladu že na ovládanie systému bude inštalovaný aj riadiacia jednotka a snímače.

R&D
R&D

Samoregulačný kábel

Samoregulačný vykurovací kábel je vhodný k inštalácii na ochranu striech a žľabov. Kvôli charakteristikám kábla použitie regulátora je iba opcionálne.