4iE Smart Wifi Termostat

Termostat 4iE Vám nájde inteligentné spôsoby na úsporu energie. Okrem elektrických vykurovacích systémov je kompatibilný aj s teplovodným podlahovým kúrením a s ústredným kúrením s radiátormi.

4iE Smart Wifi Termostat
4iE Smart Wifi Termostat

Možnosť riadenia zo smartphonu, tabletu alebo počítača, 4iE Inteligentný WiFi termostat zbiera informácie ako používaťe svoje vykurovanie a ako váš dom reaguje na rôzne nastavenia. Takto dokáže automaticky navrhnúť spôsoby na šetrenie energie, ako napríklad: akú teplotu by ste mali zvoliť keď nie ste doma, alebo či sa môže vykurovanie vypnúť skôr ako je nastavené.

Inteligentné spôsoby 4iE navrhnú účinnejšie nastavenie vykurovania vášho domu, čím môžete ušetriť až 20% na prevádzkových nákladoch

Ovládanie odkiaľkoľvek

tabletu

Použite stránku MyWarmup™ a Váš vyhradený účet na ovládanie vykurovania z počítača doma, alebo keď ste v pohybe,  z tabletu alebo smartfónu.

Model 4iE poskytuje používateľovi väčšiu kontrolu – umožňuje vyhodnotenie spotreby energie a optimalizáciu vykurovania tým, že poskytuje tipy ako ušetriť viac.

Vždy pri správnej teplote so SmartGeo™

smartfónu

4IE môže ovládať vaše vykurovanie automaticky a znížiť prevádzkové náklad až do 25%. Funguje na základe lokalizácie zabudovaného do smartfónov, taktisto naštuduje vašu dennú rutínu a navrhne najefektívnejšie nastavenie pre váš domov. Takže, vaše vykurovanie je vždy nastavené na správnu teplotu, bez námahy.

Váš domov je automaticky vykúrený keď dorazíte, a funguje efektívne aj keď ste preč. Čisto ako mágia.

Sleduje aj zónovanie

Keď používate v objekte viac termostatov 4iE, SmartGeo™ sleduje a zapamätá ktoré miestnosti sú kedy používané, takže keď máte nastavené zónovanie, nebude jednoducho prestavovať všetky miestnosti na komfortnú teplotu len preto, že používatelia sú doma.

Prémiový dizajn

4iE bol navrhnutý tak aby vyzeral výborne aj v tradičných aj v moderných domoch s efektom skla a s koseným chrómovým lemovaním, aby odrážala farbu stien.

Sortiment vinylových krytov je k dispozícii v odvážnych farbách a s textúrovaným, kovovým aj dreveným efektom.

Veľká plnofarebná dotyková obrazovka môže byť personalizovaná rôznymi motívmi alebo s nahranými fotografiami. Je zabudovaná aj 7 dňová predpoveď počasia.

Hlavné výhody

Vždy správna teplota so  SmartGeo™

Energetický Monitor

Prémiový dizajn a vyhotovenie

Jednoduché nastavenie a ovládanie

Natural Language Programming

Špičková bezpečnosť s osvedčenou technológiou

Pokročilé, automatické ovládanie

Kompatibilné s podlahovým aj ústredným radiátorovým kúrením

Pracuje aj so zónovaním

Prevádzkové Napätie 230 V AC ±15%, 50 Hz
Max. záťaž 16 A, ~3600 W
Dimenzie 90 x 110 x 18 mm (potrebná 35 mm hlboká inštalačná krabica)
Obrazovka 74 x 52 mm plne-farebný dotykový display
Snímače Dodávané s NTC 10K podl. snímačom (3 m) a zabudovanýmt vzd. snímačom
Programovanie Až 5 komfortných intervalov za deň, v akejkoľvek kombinácii dní
IP Krytie IP33
Certifikácie accreditation-beab accreditations-CE