Warmup podlahové vykurovacie rohože boli inštalované v krásnom kostole postavenom v post-barokovom štýle, ktorého počiatky sa datujú do gotického obdobia, Kostol Všetkých svätých v Hlohovci na Slovensku.

Obrazok

Toto miesto je preslávené aj pôsobením spisovateľa Jána Hollého. Kostol má ohromujúci interiér s cennými barokovými oltármi z 18. storočia. Tí, ktorí uctievajú toto sväté miesto sú vítaný teplom Warmup podlahového vykurovania.

Na plochu 264 m² boli inštalované Warmup vykurovacie rohože, ktoré boli rýchlo nainštalovateľné a na takej veľkej ploche sú ovela účinnejšie ako napríklad radiátory alebo akumlačné kachle.

Vďaka 6 mm a 20 mm izolačným systémovým doskám, ktoré boli umiestnené pod vykurovacie rohože, kostol je vyhriaty veľmi rýchlo, s nízkou stratou tepla. So zdrojom vykurovania ukrytou pod kamennou podlahu, tento elegantný kostol nebol zaťažený objemnými radiátormi, ktoré by uberali cenne miesto z historického priestoru. Namiesto toho s Warmup podlahovým kúrením sa podarilo zachovať nepoškvrnený historický interiér ohromujúceho kostola Všetkých svätých a zároveň poskytnúť moderné, lacné a efektívne vykurovanie.

Obrazok

Zadarmo Warmup citát

Warmup ponúka široký sortiment vnútorných a vonkajších elektrických vykurovacích systémov, ktoré sú kompatibilné so všetkými typmi podláh a projektov.

Cenová Ponuka