Termostaty

Výber správneho riadiaceho systému je rozhodujúci pre zabezpečenie toho, aby vykurovací systém pracoval čo najlepšie, efektívne a ľahko. Pre zabezpečenie optimálneho vykurovacieho riešenia Warmup ponúka širokú škálu termostatov, od jednoduchých manuálnych termostatov až po najnovšie diaľkovo ovládateľné inteligentné termostaty.

6iE WiFi Termostat

Inteligentné Termostaty

Nikdy neuvažujte o opätovnom nastavení vykurovania. Inteligentné termostaty spolupracujú so smart telefónmi, aby udržovali dom v správnej teplote automaticky. Používajú lokalizačné služby, ktoré sú už zabudované do telefónov. Takto vypočítajú, ako dlho bude trvať kým používateľ dorazí domov a zodpovedajúcim spôsobom nastaví teplotu.

electric underfloor heating thermostat

Programovateľné Termostaty

Programovateľné termostaty majú umožňujú nastavenie rôznych časových intervalov vykurovania za deň. Používateľ takto môže získať presné riadenie zvlášť pre všetky miestnosti. Funkcia samovzdelávania určí, kedy sa má zapnúť kúrenie, aby sa dosiahla požadovaná teplota vo zvolenom čase.

Manuálne Termostaty

Manuálne Termostaty

Manuálne termostaty nevyžadujú programovanie a jednoducho umožňujú nastaviť požadovanú komfortnú teplotu. Sú vhodné do priestorov, kde sa vyžaduje rýchle a jednoduché ovládanie vykurovacieho systému.

Thermostats Range

6iE Inteligentný WiFi Termostat

6iE WiFi Thermostat nájde inteligentné spôsoby, ako efektívnejšie vykurovať dom.

Zobraz produkt

3iE Termostat 

Programovateľný termostat, ktorý ponúka presné a precízne ovládanie vykurovania
Zobraz produkt

Tempo Termostat

Programovateľný termostat s jednoduchým nastavením

Zobraz produkt

MSTAT Termostat

Bez nutnosti programovania, jednoducho zadáte požadovanú teplotu
Zobraz produkt