WarmupPodlahové kúrenieTermostaty

Termostaty

Výber správneho riadiaceho systému je rozhodujúci pre zabezpečenie toho, aby vykurovací systém pracoval čo najlepšie, efektívne a ľahko. Pre zabezpečenie optimálneho vykurovacieho riešenia Warmup ponúka širokú škálu termostatov, od jednoduchých manuálnych termostatov až po najnovšie diaľkovo ovládateľné inteligentné termostaty.

Inteligentné termostaty

Inteligentné termostaty

Nikdy neuvažujte o opätovnom nastavení vykurovania. Inteligentné termostaty spolupracujú so smart telefónmi, aby udržovali dom v správnej teplote automaticky. Používajú lokalizačné služby, ktoré sú už zabudované do telefónov. Takto vypočítajú, ako dlho bude trvať kým používateľ dorazí domov a zodpovedajúcim spôsobom nastaví teplotu.

Programovateľné termostaty

Programovateľné termostaty

Programovateľné termostaty majú umožňujú nastavenie rôznych časových intervalov vykurovania za deň. Používateľ takto môže získať presné riadenie zvlášť pre všetky miestnosti. Funkcia samovzdelávania určí, kedy sa má zapnúť kúrenie, aby sa dosiahla požadovaná teplota vo zvolenom čase.

Manuálne termostaty

Manuálne termostaty

Manuálne termostaty nevyžadujú programovanie a jednoducho umožňujú nastaviť požadovanú komfortnú teplotu. Sú vhodné do priestorov, kde sa vyžaduje rýchle a jednoduché ovládanie vykurovacieho systému.

Termostaty

Termostat WiFi 6iE je vybavený pokrokovou technológiou, ktorá maximalizuje energetickú účinnosť systému podlahového kúrenia a pomáha znižovať prevádzkové náklady

Zobraz produkt

Termostat Warmup Element WiFi bol navrnuhtý s ohľadom na jednoduchosť a štýlovú funkčnosť. Prináša energeticky účinné ovládanie pre všetky elektrické podlahové vykurovacie systémy.

Zobraz produkt

3iE™ termostat

Termostat 3iE vám umožňuje nastaviť až 10 rozdielnych vykurovacích intervalov denne, takže môžete presne ovládať vykurovanie všetkých miestností.
Zobraz produkt
Tempo je jednoduchý programovateľný termostat, ktorý umožňuje rýchle a jednoduché nastavenie.
Zobraz produkt
Nie je potrebné programovanie, MSTAT umožňuje jednoduché nastavenie požadovanej teploty.
Zobraz produkt