WarmupPodlahové kúrenieTyp izby

Elektrické podlahové kúrenie pre všetky miestnosti

Spoločnosť Warmup ponúka širokú škálu systémov elektrického podlahového vykurovania, ktoré sú vhodné na inštaláciu v každej miestnosti domu a s každým typom podkladu a povrchovou úpravou.

Vyberte typ miestnosti ❯

Spoločnosť Warmup ponúka riešenie podlahového vykurovania pre každú miestnosť a projekt.

Kontaktujte nás ❯

Hľadáte predajcu alebo technika na inštaláciu? Kontaktujte nás, aby sme vám mohli odporučiť najbližšiu predajňu alebo technika, ktorý je pre váš projekt najvhodnejší.

Požiadať o cenovú ponuku ❯

Vyplňte formulár a my vám do 1 pracovného dňa pošleme našu cenovú ponuku.

Efektívne riešenie vykurovania

Elektrické podlahové vykurovacie systémy predstavujú energeticky účinné a moderné riešenie vykurovania jednej miestnosti alebo celého domu. Tieto systémy umožňujú úplnú voľnosť pri navrhovaní rekonštrukcie domu a ponúkajú nižšie dlhodobé prevádzkové náklady ako tradičné vykurovacie systémy.

Spoločnosť Warmup ponúka širokú škálu systémov elektrického podlahového vykurovania, ktoré sú vhodné na inštaláciu v každej miestnosti domu a s každým typom podkladu a povrchovou úpravou.

Môže podlahové vykurovanie nahradiť radiátory?

Podlahové vykurovanie využíva technológiu sálavého tepla na ohrievanie predmetov a osôb v miestnosti od podlahy na rozdiel od radiátorov s ústredným vykurovaním, ktoré sa zameriavajú len na ohrievanie vzduchu v miestnosti. Vďaka tomu je elektrické podlahové vykurovanie oveľa účinnejší vykurovací systém ako radiátory, šetrí energiu a zároveň znižuje cirkuláciu prachu, čím zlepšuje kvalitu vzduchu v každej domácnosti.

Radiátory je možné nahradiť elektrickým podlahovým vykurovaním. Odporúčame vykonať výpočet tepelných strát vykurovaných miestností, aby ste sa uistili, že sú vhodne izolované a môžu byť primárne vykurované systémom podlahového vykurovania. Niektoré miestnosti s menšou podlahovou plochou, napríklad malé kúpeľne, môžu vyžadovať doplnkové vykurovanie.

Obývacia izba s drevenou podlahou

Typ projektu

Systémy podlahového vykurovania predstavujú veľmi flexibilné riešenie vykurovania pre každú domácnosť. Môžu sa používať na vykurovanie len jednej malej miestnosti alebo sa môžu inštalovať v celom dome.

Podlahové vykurovanie v jednej miestnosti

Pri rekonštrukcii jednej miestnosti v dome, napríklad kúpeľne, je elektrický systém podlahového vykurovania skvelou voľbou, ktorá zabezpečí stály a príjemný tepelný výkon.

Choose a room >

Vykurovanie viacerých miestností

Elektrické podlahové vykurovanie je možné inštalovať v niekoľkých rôznych miestnostiach prostredníctvom procesu známeho ako zónové vykurovanie. Zónové vykurovanie znamená rozdelenie systémov podlahového vykurovania v dome do rôznych “zón”, ktoré sa dajú ovládať oddelene od seba, aby sa zvýšil komfort a účinnosť.

Požiadať o cenovú ponuku >

Sálavé podlahové vykurovanie pre všetky typy miestností

Systémy podlahového vykurovania je možné inštalovať v akejkoľvek miestnosti. Miestnosti sa však líšia veľkosťou a vlastnosťami podlahových krytín, ktoré odrážajú typ miestnosti, v ktorej sú nainštalované. Napríklad obývacie izby sú zvyčajne väčšie priestory pokryté drevenou alebo laminátovou podlahou, zatiaľ čo kúpeľne sú malé priestory, v ktorých sa ako povrch podlahy zvyčajne používa keramická alebo porcelánová dlažba. Viac informácií o podlahovom vykurovaní v rôznych miestnostiach nájdete nižšie.

Kúpeľňa >

Inštalácia podlahového vykurovania v kúpeľni dodá kúpeľni luxus a zbaví ju chladu z dlaždíc počas chladného rána.

Spálňa >

Rovnomerné rozloženie tepla a príjemná teplota v miestnosti robia z podlahového vykurovania ideálnu voľbu pre spálňu.

Obývacia izba >

Kvalita vzduchu v interiéri sa zlepšuje vďaka zníženej cirkulácii prachu, ktorá sa dosahuje sálavým teplom.

Kuchyňa >

Elektrické podlahové vykurovanie je obľúbenou voľbou, ak chcete zvýšiť komfort a energetickú účinnosť kuchyne.

Výhody zónového podlahového vykurovania

Inštalácia viacerých systémov podlahového vykurovania umožňuje zónové vykurovanie. Pri nej sa viacero systémov rozdelí do samostatných zón riadených zónovým termostatom, čím sa zvýši účinnosť vykurovacieho systému. Napríklad, ak bol systém podlahového vykurovania nainštalovaný na celom prízemí, chodba a obývacia izba môžu byť jednou zónou a kuchyňa ďalšou zónou. Možnosť zónovania vykurovania podľa životného štýlu výrazne zvyšuje účinnosť vykurovacieho systému a zabraňuje zbytočnému plytvaniu energiou. Takejto úrovni presnosti sa tradičné systémy ústredného vykurovania nemôžu vyrovnať.

Spálňa s kobercovou podlahou
Profil domu zobrazujúci elektrické podlahové vykurovanie v rôznych miestnostiach

Náklady na elektrické podlahové vykurovanie

Počiatočné náklady na kúpu systému a jeho inštaláciu sa líšia v závislosti od požiadaviek projektu, avšak zvýšená účinnosť systému vedie k väčším úsporám na účtoch za energiu. Podlahové vykurovanie pracuje pri nižších teplotách ako ústredné vykurovanie, pričom stále poskytuje rovnakú úroveň tepla a pohodlia, čo vedie k nižším dlhodobým prevádzkovým nákladom.

Ďalšie informácie o nákladoch na podlahové vykurovanie >

Záruky

Na všetky systémy Warmup sa vzťahujú rozsiahle, najlepšie záruky na trhu. Záruka SafetyNet tiež znamená, že ak inštalatér počas inštalácie náhodne poškodí systém, bude mu bezplatne vymenený.

Zistite viac o Warmup >

Inteligentné termostaty pre vyššiu energetickú účinnosť

Energetickú účinnosť systému podlahového vykurovania možno maximalizovať ovládaním systému pomocou inteligentného termostatu Warmup a jeho sprievodných aplikácií pre smartfóny. Termostaty 6iE a Element WiFi sú špecializované regulátory teploty podlahového vykurovania, ktoré zabezpečujú, aby bola v domácnosti vždy správna teplota v správnom čase. Používanie týchto termostatov spolu s aplikáciou MyHeating môže výrazne ušetriť prevádzkové náklady.

Inteligentné termostaty