WarmupPodlahové KúrenieProtimrazové Ochranné Systémy

Protimrazové ochranné systémy

Zvýšte bezpečnosť a pohodlie tým, že udržiavate príjazdové cesty a chodníky bez snehu a chránené pred mrazom s našou širokou škálou protimrazových riešení riešení.

Protimrazové ochranné systémy

Možnosti Aplikácie

Pozemné topenie snehu

Protisnehové ochranné aplikácie pre príjazdové cesty, chodníky, uličky, schody, terasy.

Čítať ďalej

Ochrana striech a žľabov

Odstráňte nebezpečného nahromadenia ľadu a snehu na strechách, odkvapoch a zvodoch.

Čítať ďalej

Ochrana potrubia

Zabraňuje zamŕznutiu potrubia.

Čítať ďalej
Benefity nášho systému ochrany proti snehu a ľadu

Počas obdobia zimy ste vystavení pôsobeniu snehu a ľadu, čo predstavuje veľké nebezpečenstvo, ktoré môže mať za následok pošmyknutie sa ako pre ľudí, tak pre vozidlá. Zbavte sa neustále sa hromaďujúceho snehu! Vyhnite sa času stráveným čistením vášho chodníka a strechy, keď sa ponáhľate do práce alebo máte náladu na niečo iné.

Výhody týchto systémov sú nasledovné:

Úspora nákladov

Systémy sú pri dlhodobom užívaní efektívnejšie než solenie a jej následné odstraňovanie, taktiež znižuje odpad a predlžuje životnosť chodníkov a ciest.

Pridaná hodnota

Warmup ochrana proti snehu a ľadu môže predĺžiť životnosť striech, potrubia a chodníkov, eliminovaním pôsobenia soli, chemikálií a ďalších škôd spôsobených snehom.

Chytrá investícia

Inštalovaním Warmup protimrazových ochranných systémov pristupujete na vynikajúcu investíciu, ktorá môže zvýšiť hodnotu vášho domu. Je to dlhodobé riešenie na ochranu vašich chodníkov, strechy a potrubia od snehu a ľadu, čím zvyšuje hodnotu celého vášho obydlia

Nepotrebná technická miestnosť

Ďalší priestor alebo miestnosť pre zariadenie nie je potrebný. Vykurovací systém využíva malý ovládač teploty namontovaný na stene a senzor vo vašom chodníku alebo na streche.

Energetická efektivita

Protimrazové ochranné systémy pracujú s automatickým regulačným systémom (ovládače teploty), ktoré naštartujú systém hneď ako zaregistrujú neželané ochladenie a vlhkosť. Tieto ovládače sa postarajú o to, aby vyhrievací systém bol aktívny iba v čase, keď je to naozaj potrebné, čím predchádzajú zbytočnej spotrebe enrgie.

Káble na topenie snehu

Ponúkame výber káblov na ochranu proti snehu, ktoré vyhrejú cestu pre Vaše autá, betónové plochy okolo domu a zabraňujú vytváraniu nebezpečných ľadových a snehových cencúľov.

Zobraz produkt

Samoregulačný kábel

Samoregulačný vykurovací kábel má špeciálne vodivé jadro medzi dvoma vodivými káblami. Táto funkcia ho robí ideálnym pri ochrane proti ľadu na nekrytých povrchoch v zime.

Zobraz produkt

Kábel na protimrazovú ochranu

Warmup protimrazové ochranné systémy spoľahlivo ochránia vodovodné potrubia, požiarne vedenia,tlakové systémy, kanalizácie v náročných zimných podmienkách.

Zobraz produkt

Ovládače a Snímače

Warmup spektrum ovládačov teploty sú navrhnuté tak, aby spolupracovali spolu so senzormi teploty zeme, okolia, strechy aj so senzormi vlhkosti.

Zobraz produkt