Odhmlievače zrkadiel

Odhmlievače zrkadiel Warmup sú vlastne ultra tenké samolepiace vyhrievané podložky, ktoré sa hodia prakticky na každé zrkadlo a udržujú ich bez pary.

Odhmlievače zrkadiel poskytujú vysoký stupeň tepelnej stability, sú odolné proti vlhkosti, vibráciám, nárazom, prachu a starnutiu.

Odhmlievače zrkadiel

Kúpeľňové zrkadlo bez pary


Každý by chcel mať v kúpeľni čisté a priehľadné zrkadlo, avšak po horúcej sprche, alebo kúpeli sa väčšinou zaparia. Odhmlievače poskytujú dokonalé riešenie tohto problému. Jednoduchou inštaláciou vytvoríte z konvenčného zrkadla vyhrievané kúpeľňové zrkadlo, a jeho povrch môžete mať stále bez pary.

 Kúpeľňové zrkadlo bez pary
Sú vhodné pre kúpeľňové zrkadlá všetkých veľkostí

Sú vhodné pre kúpeľňové zrkadlá všetkých veľkostí


K dispozícii sú tri veľkosti odhmlievača, ale rozmery boli navrhnuté tak, aby sa na zakrytie väčších zrkadiel v prípade potreby mohlo použiť viacero odhmlievačov. Každý odhmlievač poskytuje rovnomerné a konzistentné rozloženie tepla pri 200 W / m², čo umožňuje zrkadlu zohriať sa rýchlejšie ako okolitá oblasť, čím zabraňuje tvorbe pary na zrkadle.

Dostupné rozmery


  • Malý – 260 x 360 mm
    Ideálne pre menšie zrkadlá, alebo použite viac odhmlievačov na väčšie zrkadlá.
  • Stredný – 360 x 560 mm
    Je ideálny pre dlhšie, štíhlejšie zrkadlá.
  • Veľký – 560 x 720 mm
    Navrhnuté pre veľké kúpeľňové zrkadlá.

Jednoduchá inštalácia a ovládanie


Odhmlievače zrkadiel sú vyrobené z vykurovacích fólií, ktoré sa prichytávajú k zadnej časti kúpeľňových zrkadiel. Inštalácia zariadenia je rýchla a jednoduchá pomocou samolepiacej podložky

Odhmlievač je možné pripojiť k obvodu osvetlenia, tým automaticky zapnúť odhmlievanie keď sú zapnuté svetlá. Ďalšia možnosť je použitie nezávislého vypínača, ktorý môžete zapínať/vypínať podľa potreby. Odhmlievače sú označené značkou CE a je na nich poskytnutá 5 ročná záruka.

Vhodné do zón 2 a 3


Odhmlievače zrkadiel sú odolné voči vlhkosti, vibráciám, nárazom, prachu a starnutiu, takže bezpečnosť v kúpeľni je plne zaručená. Zariadenie majú krytie IP54, vďaka čomu sa môžu inštalovať do zón 2 a 3, alebo mimo vyhradených zón.

Napájacie napätie 230 V AC ±15%, 50 Hz
Príkon 200 W/m²
Hrúbka 0,4 mm
Priemerné zvýšenie teploty 20 ºC
IP krytie IP54
Napájanie 1,5 m napájací kábel
Elektrická trieda II
Certifikácie accreditations-CE
 Kód produktu

Rozmer (mm)

Príkon (W) Odber (A) Odpor (Ω)
MD-SML1 260 X 360 14,1 0,06 3751
MD-MED1 360 X 560 33,3 0,14 1589
MD-LRG1 560 X 720 66,0 0,29 801