WarmupTeplovodné podlahové kúrenie

Teplovodné podlahové kúrenie

Široká ponuka vodných podlahových vykurovacích systémov pre všetky typy podláh. Teplovodné podlahové vykurovacie systémy sú skvelou voľbou pre novostavby a projekty svojpomocnej výstavby. 

Teplovodné podlahové vykurovanie, nazývané aj vodné podlahové vykurovacie systémy, sú obľúbenou voľbou pre novostavby. Tieto systémy využívajú na vykurovanie vodu, takže môžu byť prakticky prepojené s akýmkoľvek zdrojom tepla od štandardného kotla až po novšie udržateľné technológie, ako je solárna tepelná energia alebo tepelné čerpadlá.

Cenová ponuka ❯

Vyplňte prosím formulár a čoskoro sa s Vami spojíme. Ak chcete, môžete nám tiež zavolať na zákaznícku linku pomocou telefónneho čísla uvedeného v ľavom hornom rohu, albo poslať údaje priamo na email: sk@warmup.com.

Nájsť predajcu ❯

Hľadáte distribútora alebo inštalatéra? Kontaktujte nás a my Vám odporučíme najbližší obchod alebo inštalatéra, ktorý je k dispozícii pre riešenie vášho projektu.

Teplovodné podlahové vykurovacie systémy Warmup

Náš sortiment teplovodných podlahových vykurovacích systémov je ideálny pre novostavby. Tieto systémy poskytujú nízke dlhodobé prevádzkové náklady. Na distribúciu teplej vody prostredníctvom potrubí inštalovaných v podklade využívajú rozdeľovač podlahového vykurovania.

➝ Vykurovacie potrubia cirkulujú vodu v okruhoch uložených v podlahe.

➝ Odporúča sa pre novostavby a veľké priestory.

➝ Najnižšie dlhodobé prevádzkové náklady.

➝ Kompatibilné s tepelnými čerpadlami a tradičnými zdrojmi tepla.

VLo Ultra-12

VLo Ultra-12

Systém VLo Ultra-12 s nízkou stavebnou výškou je ideálny pre renovačné projekty s neizolovaným podkladom, pretože pridáva iba 18 mm k stavebnej hmote podlahy.

VLo Nexxa-12

VLo Nexxa-12

Systém Warmup VLo Nexxa-12 je nízkoprofilový teplovodný vykurovací systém do poteru, vyvinutý pre použitie s izolovanými podkladmi.

Systém Clypso

Systém Clypso

Systém Warmup Clypso je určený na použitie v poteroch. Je ideálny v prípade, ak sa neskôr môže vymeniť podlaha (drevo, koberec alebo vinyl).

Panelový systém Nexxa

Panelový systém Nexxa

Panelový systém Warmup Nexxa umožňuje najpresnejšiu inštaláciu hydronického podlahového vykurovania do poteru.

Riešenie teplovodného podlahového vykurovania na mieru

Teplovodné vykurovacie systémy Warmup sú navrhnuté a dodávané s kompletnou sadou vysokokvalitných komponentov a ovládacích prvkov pripravených na inštaláciu. Systémy sú k dispozícii v rôznych konfiguráciách a s rôznymi komponentmi, ktoré zaručujú dokonalé prispôsobenie k projektu aj k rozpočtu. Každý nami dodávaný systém je prispôsobený vo fáze návrhu projektu, aby sa dosiahla optimálna rovnováha medzi výkonom a účinnosťou systému. Po dokončení poskytuje doživotná záruka na naše vykurovacie rúry skutočný pokoj, že systém bude dlhodobo bezproblémovo fungovať.

Výber teplovodného systému sa riadi dvoma hlavnými faktormi: Typ podkladu a typ finálnej podlahy.

teplovodný systém inštalovaný v spálni
Vrstvené zobrazenie Nexxa-12

Nízkoprofilové teplovodné systémy

Línia Warmup VLo je naša nová kolekcia teplovodných podlahových vykurovacích systémov s nízkoprofilovou konštrukciou, vďaka čomu sú ideálne pre projekty, kde sa vyžaduje nízka stavebná výška podlahy.

Či už ide o konštrukciu domu, s pevnou výškou stropu alebo stavbu novej nehnuteľnosti od základov, podlahový vykurovací systém VLo je skvelý spôsob, ako do projektu vniesť teplo a luxus podlahového vykurovania. Všetky systémy VLo možno použiť so širokým výberom podlahových krytín a možno ich inštalovať s tradičnými zdrojmi tepla alebo tepelnými čerpadlami.

Vykurovacie potrubia

Warmup ponúka 12 mm a 16 mm vykurovacie trubky, ktoré zaručia najlepší možný systém prispôsobený každému konkrétnemu projektu, inštalácii a rozpočtu.

vrstvené zobrazenie systému Clypso

Komponenty

Trubky

PE-RT trubky

Systémy Warmup sa dodávajú s možnosťou výberu z 2 typov potrubí: PE-RT 16 mm a PE-RT 12 mm – na mieru pre konkrétne inštalácie a rozpočty.

Rozdeľovač

Rozdeľovač Warmup je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele a zabezpečuje reguláciu vody až pre 12 okruhov podlahového vykurovania.

Riadiace centrum

Všetky teplovodné systémy vyžadujú riadiace centrum, ktoré spolupracuje s termostatmi a zdrojom tepla, ako je napríklad kotol alebo tepelné čerpadlo.