WarmupPodlahové kúrenieTermostatyElement WiFi termostat

Element WiFi termostat

Element WiFi termostat

Termostat Warmup Element WiFi bol navrnuhtý s ohľadom na jednoduchosť a štýlovú funkčnosť. Prináša energeticky účinné ovládanie pre všetky elektrické podlahové vykurovacie systémy. Element nevyžaduje programovanie, na dosiahnutie požadovanej teploty v správnom čase využíva najnovšie technológie.

Element WiFi termostat

Funkcie termostatu

Termostat Element WiFi, kombinuje inteligentnú technológiu s jednoduchým a moderným dizajnom. Je ideálny na ovládanie vykurovacích systémov Warmup.

Element využíva jednoduché dotykové tlačidlá na presné ovládanie vykurovacieho systému. Jeho elegantný, nenápadný dizajn sa bude hodiť do každého interiéru.

Element využíva technológiu SmartGeo na učenie sa rutiny používateľa; zabezpečuje tak príjemné sálavé teplo v správnom čase a automaticky. Vďaka funkcii monitorovania energie a možnosti ovládania na diaľku môže používanie prvku Element s aplikáciou MyHeating od spoločnosti Warmup výrazne znížiť spotrebu energie a ušetriť tak na prevádzkových nákladoch.

Element WiFi termostat

Aplikácia MyHeating

Technológia SmartGeo v rámci aplikácie MyHeating automaticky riadi vykurovací systém. Monitoruje, ako ďaleko od domova sa používateľ nachádza a včas ho zohreje na požadovanú teplotu pred jeho príchodom. Tým sa zabráni plytvaniu energie a môže sa ušetriť na prevádzkových nákladoch.

Jednoduchý a ľahko ovládateľný

Termostat Element WiFi s dotykovými tlačidlami a jednoduchým displejom ponúka skutočne jednoduché použitie – jednoducho rolujte a ťuknite na zmenu teploty.

Už nikdy neprídete do studeného domu a nebudete mať nedoplatky na faktúrach za energiu.

Vždy správna teplota

Technológia SmartGeo™ zaisťuje, že domov je automaticky vykúrený práve pri príchode domácich a beží efektívne aj keď sú preč.

Zapínanie na základe predpovede počasia

Pokročilá funkcia skorého štartu, ktorá spolupracuje s miestnou predpoveďou počasia, zapína vykurovanie vždy ten správny čas, nech je akékoľvek počasie.

Jednoduché použitie

Ovládacie prvky vykurovania Element sa ľahko používajú a nevyžadujú programovanie. Nastavenie je možné dokončiť v niekoľkých jednoduchých krokoch.

Element WiFi termostat
Prevádzkové napätie 230 V AC ±15%, 50 Hz
Maximálna záťaž 16 A (~3680 W)
Maximálna teplota okolia 40 ºC
Rozmer 86 x 86 x 16 mm 
Rozmer obrazovky  1,8 in
Snímač vzduchu a podlahy
Podlahový senzor NTC10k (3 m)
Inštalačná hĺbka  odporúčaná Inštalačná krabica  50 mm (min 35 mm)
IP krytie  IP33
Er-P trieda IV
Certifikácie a označenia BEAB a CE značka
Záruka 12 rokov s vykurovacím systémom Warmup. (3 roky s inými systémami)
Termostat Element vyžaduje stále 230 V AC napájanie
Kompatibilné s elektrickým aj teplovodným vykurovacím systémom
Kompatibilné s kombinovanými a systémovými kotlami so živým (230V AC) vstupom
Pre nízkonapäťové alebo bezpotenciálové vstupy sa musí použiť stýkač