WarmupPodlahové kúrenieVykurovacie káble

Vykurovacie Káble

Škála vykurovacích káblov od spoločnosti Warmup zahŕňa systémy pre novostavby, rekonštrukcie a renovácie, od priameho vykurovania až po systémy, ktoré vytvárajú vyššiu tepelnú zotrvačnosť,

Elektrické podlahové kúrenie

Výhody

Rýchla inštalácia

Jediné pripojenie

Systemy pre všetky podlahové krytiny

Všetky systémy sú dvojvodičové s integrovaným uzemnením, pre zvýšenie bezpečnosti

Vykurovací kábel WIS

Vykurovacie káble Warmup sú vhodné pre rôzne aplikácie. Zatiaľ čo vykurovací kábel WIS je systém určený na zabudovanie do vrstvy poteru, systém DCM-Pro a vykurovací kábel DWS sú navrhnuté tak, aby boli aplikované priamo pod konečnú podlahovú krytinu.

Vykurovací kábel WIS je systém najvhodnejší  pre novostavby. Inštaláciou vytvoríme poloakumlačný systém, ktorý slúži ako tepelný akumulátor a pomaly uvoľňuje teplo do podlahy. vyššiu tepelnú zotrvačnosť, takže v dobre izolovaných domácnostiach je možnosť využitia vykurovacej tarify s prerušovanou dodávkou energie.

DCM-Pro je inovatívny nový systém Warmup, ktorý umožňuje rýchlu a jednoduchú inštaláciu, šetrí čas a náklady. Systém je vhodný pre všetky podlahové krytiny. Chráni podlahu pred nepriaznivými sezónnymi zmenami, ktoré môžu spôsobiť praskliny, alebo iné poškodenie finálnej podlahy.

Vykurovací kábel DWS je určený na inštaláciu pod keramické alebo kamenné podlahy. Obvykle sa používa namiesto vykurovacích rohoží na menšie plochy s nepravidelným pôdorysom.

Termostaty

4iE Inteligentný WiFi Termostat

4iE Smart WiFi Thermostat nájde inteligentné spôsoby, ako efektívnejšie vykurovať dom.

Zobraz produkt

3iE Termostat 

Programovateľný termostat, ktorý ponúka presné a precízne ovládanie vykurovania
Zobraz produkt

Tempo Termostat

Programovateľný termostat s jednoduchým nastavením

Zobraz produkt

MSTAT Termostat

Bez nutnosti programovania, jednoducho zadáte požadovanú teplotu
Zobraz produkt