WarmupPodlahové kúrenieKúpeľňové Doplnky

Kúpeľňové Doplnky

Kúpeľňové doplnky zvyšujú komfort a dajú kúpeľni skutočne luxusný pocit.

Náš sortiment kúpeľňového príslušenstva je navrhnutý tak, aby zvyšoval komfort a pohodlie, čím kúpeľne môžu ponúknuť ovela luxusnejšie prostredie.

Zahmlené kúpeľňové zrkadlá môžu predstavovať výzvu. Odhmlievače zrkadiel Warmup ponúkajú bezpečný a jednoduchý spôsob, ako udržať zrkadlá čisté a bez pary. Zrkadlový odhmlievač je samolepiaci a je namontovaný priamo na zadnú stranu zrkadla.

Pokiaľ ide o luxus, nič neprekoná pocit teplého a mäkkého uteráku. Rebríkové radiátory Warmup sú ideálnou voľbou pre modernú kúpeľňu, ktorá je k dispozícii v 3 rôznych rozmeroch, aby vyhovovala všetkým požiadávkam. Naše rebríkové radiátory prinášajú nielen pohodlie, ale pomôžu aj vykurovaniu kúpeľne.

Kúpeľňa
Odhmlievače Zrkadiel

Odhmlievače zrkadiel ponúkajú bezpečný a jednoduchý spôsob, ako udržať zrkadlá bez pary. Zrkadlový odhmlievač je samolepiaci a je namontovaný priamo na zadnú stranu zrkadla.

Warmup rebríkové radiátory sa dodávajú v troch rôznych rozmeroch, aby vyhovovali všetkým požiadávkam. Rebríkové radiátory pomáhajú ohrievať kúpeľňu, sú elektrické, takže nie je potrebná inštalácia nového potrubia.