Prečo práve Warmup

Výberom spoločnosti Warmup ako dodávateľa pre Váš projekt, môžete zabezpečiť špičkové technológie od globálneho poskytovateľa.

Naše produkty a riešenia sú navrhnuté vždy so zákazníkom na mysli. Ako vedúci globálny dodávateľ systémov a služieb pre podlahové vykurovanie, Warmup chápe, že odborníci potrebujú spoľahlivého partnera, ktorý je ich vždy schopní podporiť svojími technickými  znalosťami a inovatívnym myslením.

História

Začínali sme ako britská firma, zameriavajúc sa na vedu a výskum, prinášajúc na trh produkty ktoré sú lídrami na trhu – na tejto filozofii je postavená spoločnosť dodnes. Warmup má jednoducho kvalitu a inovácie v krvi. Neustále zlepšujeme naše produkty a rozširujeme ich výber, aby sme vám vedeli ponúknuť absolútne najlepšie produkty. Warmup produkty elektrických podlahových kúrení spĺňajú kritériá EÚ a nesú označenie CE akreditovaným niekoľkými nezávislými inštitúciami, pretože nesieme v srdci bezpečnosť vás i vašich zákazníkov.

Obzvlášť pre našich profesionálnych obchodných zákazníkov máme podporu pre ich obchod, dodávajúc im špičkové produkty a technickú podporu, pomáhajúc im cez každú fázu vášho projektu. Naša celoživotná záruka odráža naše sebavedomie a presvedčenie o kvalite našich výrobkov, výskumoch a skúsenostiach.

Prinášame najlepšie systémy pre vaše potreby, optimálne navrhnuté a určené aby pracovali presne tak, ako vám navrhneme, počas celého života. Nesnívate. Toto je naozaj naša Warmup ponuka.

Prečo Warmup?

Najlepšie Produkty

Najlepšie Produkty

Produkty Warmup sú iba tej najvyššej možnej kvality. Máme najtvrdší, zároveň najtenší vykurovací kábel na trhu (dvojitý fluorpolymér, priemer 1,8mm). Nenavýšia úroveň podlahy, je BEAB certifikovaná a spĺňa všetky bezpečnostné štandardy pre elektrické podlahové kúrenie. Naše systémy sú navrhnuté do posledného detailu, prichádzajú s plnou výbavou vysokokvalitných komponentov a ovládačov pripravených na inštaláciu. Sú taktiež dostupné v niekoľkých konfiguráciach, ktoré zaručene perfektne sa hodia pre vaše projekty a rozpočet

Záruka

Najlepšie Záruky

Ponúkame exkluzívnu a jedinečný bezpečnostný štandard a záruku na naše produtky. Taktiež ponúkame inštalačnú garanciu SafetyNet™, čo znamená, že v prípade akéhokoľvek poškodenia počas inštalácie produktu vám ho vymeníme zdarma.(jeden kus výrobku pre každú inštaláciu)

Najlepší výskum a vývoj

Najlepší výskum a vývoj

S nepretržitými investíciami do výskumu a vývoja sme schopní predvídať a reagovať na nadchádzajúce trendy priemyslu a technologického vývoja. To zaručuje rýchly prístup k najnovším inováciám, pokiaľ ide o návrh podlahového vykurovania, energetickú účinnosť, alebo zníženie emisií CO₂. Naše výskumné centrum EN442-2 v Nemecku, interné testovacie zariadenia a monitorované domy po celej Európe,  poskytujú aktuálne informácie o energetickej účinnosti výrobkov a použitých technológií.

Najlepšie Certifikácie

Najlepšie Certifikácie

Warmup produkty elektrického podlahového kúrenia spĺňajú prísne kritériá EÚ a nesú označenie CE. Sú akreditované niekoĺkými nezávislými inštitúciami ako BEAB, FIMKO, SEMKO, CSA, cUL, a UL. Sme členmi BEAMA a TTA.

Svet

Celosvetovo dôveryhodné podlahové kúrenie

Vyrástli sme do globálnej spoločnosti, ktorá slúži našim špecializovaným riešeniam a vysoko štandardným produktom. Warmup pôsobí vo viac ako 60 krajinách sveta.

Úzko spolupracujeme s elektrikármi, inštalatérmi a predajcami, zistite viac o spolupráci s našou spoločnosťou!