WarmupPodlahové kúrenie

Podlahové kúrenie

Podlahové kúrenie je skutočne moderným riešením vykurovania: vytvára dokonalú teplotu, dodáva teplo a pohodlie od chvíle, keď vstúpime do miestnosti.

Cenová ponuka ❯

Vyplňte prosím formulár a čoskoro sa s Vami spojíme. Ak chcete, môžete nám tiež zavolať na zákaznícku linku pomocou telefónneho čísla uvedeného v ľavom hornom rohu, albo poslať údaje priamo na email: sk@warmup.com.

Nájsť predajcu ❯

Hľadáte distribútora alebo inštalatéra? Kontaktujte nás a my Vám odporučíme najbližší obchod alebo inštalatéra, ktorý je k dispozícii pre riešenie vášho projektu.

Warmup systémy elektrického podlahového kúrenia

Naša ponuka výrobkov obsahuje systémy, ktoré sú ideálne pre každý projekt. Systémy spoločnosti Warmup sú výsledkom viac ako 22 ročných skúseností a dôkladného výskumu a vývoja. Na základe toho garantujeme najvyššiu kvalitu podlahového vykurovania na trhu s doživotnou zárukou. Prejdite si náš sortiment výrobkov nižšie.

 • Vhodné pre všetky typy projektov
 • Ideálne pre renovácie
 • Použiteľné s rôznymi podlahovými krytinami
Čítať ďalej
 • Vhodné pre všetky typy projektov
 • Ideálne pre novostavby
 • Použiteľné s rôznymi podlahovými krytinami
Čítať ďalej
 • Udržuje príjazdové cesty, žľaby a chodníky bez ľadu a námrazy
 • Zvýšená bezpečnosť
 • Vhodné pre aplikácie do betónu aj do asfaltu
Čítať ďalej
 • Široká ponuka vodných podlahových vykurovacích systémov pre všetky typy podláh.
 • systémy sú skvelou voľbou pre novostavby a projekty svojpomocnej výstavby.
Čítať ďalej

Riešenia elektrického podlahového vykurovania pre každý projekt

Podlahové kúrenie je kompatibilné s takmer všetkými podlahovými krytinami a typmi izieb. Izolácia podlahy zabraňuje úniku tepla smerom nadol, čím sa výrazne znižuje množstvo tepla absorbovaného podkladom.

Sálavé vykurovanie je kompatibilné s takmer všetkými podlahovými úpravami. Pri výbere podlahovín venujte pozornosť tepelnej vodivosti, aby to bolo kompatibilné s podlahovým kúrením.

Čítať ďalej

Podlahové kúrenie je možné použiť v každej miestnosti. Hlavným rozdielom medzi používaním podlahového vykurovania v jednej alebo druhej miestnosti je požadovaná úroveň pohodlia a kontroly.

Čítať ďalej

Použitie tepelnej izolácie s elektrickým podlahovým vykurovaním výrazne znižuje dobu zahrievania a prevádzkové náklady.

Čítať ďalej

Bez ohľadu na to, či je vykurovací systém určený pre vykurovanie celého domu, alebo len na vykúrenie jednej miestnosti. Náš sprievodca Vám vysvetlí, ako funguje podlahové kúrenie a ako Vám môže pomôcť systém, keď príde zima.

Čítať ďalej

Náklady a inštalácia elektrického podlahového vykurovania

Náklady na vybudovanie systému podlahového vykurovania sú neoddeliteľnou súčasťou rozhodovacieho procesu pre akúkoľvek renováciu. Zistite všetko, o nákladoch na podlahové vykurovanie. Systémy, inštalačné a prevádzkové náklady sa líšia v závislosti od veľkosti a rozsahu projektu, požadovaného tepelného výkonu a denného / sezónneho používania systému.

Podlahové kúrenie náklady

Koľko stojí tento systém?

Náklady na zaobstaranie elektrického podlahového kúrenia sú tiež spojené s nákladmi reálneho vykurovania, s inštalačnými a s prevádzkovými nákladmi. Všetky tieto náklady sa môžu líšiť v závislosti od veľkosti a rozsahu projektu, požadovaného tepelného výkonu a veľkosti vykurovaného priestoru

Cenová ponuka >

Kde kúpiť systémy Warmup?

Nájdite najbližší obchod spomedzi našich schválených predajcov. Po zakúpení nás kontaktujte ohľadom zabezpečenia inštalácie, alebo inštalatéra.

Nájsť predajcu >

Kto nám nainštaluje systém?

Na inštaláciu našich výrobkov vám vieme odporučiť kvalifikovaného elektrikára alebo inštalatéra. Snažíme sa vždy ponúknuť najlepší servis, záruky a podporu pre proces inštalácie.

Kontaktujte nás >

Výhody elektrického podlahového vykurovania

Z

Sloboda v projektovaní

Systém je neviditeľný a v závislosti tepelnej straty môže uvoľniť priestor tým, že nebude potrebné umiestniť objemné radiátory.

Z

Znížená cirkulácia prachu a zvýšená bezpečnosť

Sálavé teplo vytvorené systémom znižuje vlhkosť a cirkuláciu vzduchu, čo znamená menej alergénov a roztočov vo vzduchu miestnosti. Žiadne horúce predmety ani ostré hrany radiátorov, takže systém je bezpečný aj pre najmenších.

Z

Energetická účinnosť a nízke prevádzkové náklady

Z dôvodu, že elektrické podlahové kúrenie funguje s nižšou teplotou ako štandardné radiátory, redukujeme náklady na vykurovanie a docielime zníženie cca 10 % na účtoch za energiu. Naše systémy sú bezúdržbové a prinášajú dlhodobú úsporu.

Z

Komfort a teplá podlaha

Teplota kontrolovaná s našimi precíznymi a exkluzívnymi termostatmi vytvorí vrcholovo komfortné prostredie. Teplota jemne sála z podlahy, stúpa mierne nahor, čím je docielené rovnomerné vykurovanie miestnosti.

Výhody elektrického podlahového vykurovania

Viac informácií o značke Warmup

Veríme, že poskytujeme najlepšie produkty, najlepšie služby, najlepšie záruky a tie najlepšie informácie. A to nie je slepá viera, to sú fakty, ktoré sme získali a skúmali  prostredníctvom našich pokročilých interných výskumných a vývojových zdrojov.

warmup plc group photo

Z nášho blogu

Ako funguje podlahové vykurovanie?

Narozdiel od radiátorov, ktoré ohrievajú vzduch vo svojej bezprostrednej blízkosti, podlahové vykurovanie tvorí žiarenie, ktoré vám prináša pocit tepla.

Prečítať článok

Podlahové vykurovanie alebo radiátory

Pri už existujúcom domu s centrálnym vykurovaním možno rozmýšľate, či inštalovať podlahové vykurovanie alebo vylepšiť radiátory.

Prečítať článok

Izolácia a podlahové vykurovanie

Každoročne rastúce náklady na energiu Nás nútia inštalovať toľko izolácie v našich domovoch a kanceláriách, ako je to len možné.

Prečítať článok