Vyhrievané vešiaky na uterák

Štýlové vyhrievané lišty na uteráky so skvelou funkčnosťou z kolekcie Warmup sú ideálnymi doplnkami všetkých kúpeľní.
Vyhrievané lišty na uteráky sú k dispozícii v modeloch s jednou alebo viacerými priečkami, s rôznymi povrchovými úpravami. Vyberte si ideálny typ pre vašu kúpeľňu.

Rebríkové ohrievače

Energeticky účinná technológia suchého tepla


Nie je nič lepšie ako teplý uterák po osviežujúcom kúpeli alebo sprche. Vyhrievané lišty na uteráky od spoločnosti Warmup kombinujú klasický dizajn s pokročilou technológiou elektrického vykurovania a dodávajú kúpeľni dotyk luxusu.

Vyhrievané lišty sú k dispozícii s jedným alebo viacerými priečkami, v širokej škále veľkostí a povrchových úprav.  Vyznačujú sa jednoduchým použitím a ľahkou inštaláciou. Sú ideálne tak pre projekty renovácie, ako aj do novo postavených kúpeľní. Vďaka našim renomovaným elektrickým vykurovacím vodičom poskytujú jemné a sálavé teplo pre vaše uteráky, využívajú technológiu suchého tepla – bez kvapaliny, teda bez rizika prípadného úniku.

Rebríkové ohrievače
Rebríkové ohrievače

Moderný Britský dizajn, vyrobený z vysokokvalitnej nehrdzavejúcej oceľe (Norma AISI 304)


Táto kolekcia bola inšpirovaná klasickým britským životným štýlom. Bola navrhnutá vlastným tímom dizajnérov a výskumníkov, aby mohla byť vhodným doplnkom pre všetky motívy kúpeľňového dizajnu. Vyrába sa z najlepšej nerezovej ocele s triedením 304, vďaka čomu sú doplnky odolné proti škvrnám  a korózii.

Rebríkové ohrievače

Jednodielne lišty na uterák

Inšpirované moderným hotelovým dizajnom s čistými líniami a prémiovými povrchovými úpravami. Zmodernizujte svoju kúpeľňu inštaláciou jednej alebo viacerých vyhrievaných líšt, aby ste po ruke mali vždy teplý uterák.

Jednodielne lišty na uterák
Rebríkové vešiaky na uterák

Rebríkové vešiaky na uterák

Vytvorte kúpeľňu kombinujúcu funkciu a estetiku s našimi vyhrievanými lištami na uteráky. Lišty sú dostatočne veľké a výkonné  na to, aby rýchlo zahriali uteráky pre domácnosť.

Rebríkové vešiaky na uterák

Krytie IP55 – Vhodné pre zóny 1 a 2


Naše vyhrievané lišty na uteráky s krytím IP55 môžu byť inštalované kdekoľvek v zónach 1 a 2, čo znamená, že môžu prísť do kontaktu so striekajúcou vodou bez akýchkoľvek bezpečnostných problémov. Ich konštrukcia z nehrdzavejúcej ocele tiež zabraňuje prípadnej korózii spôsobenej vodou. Informácie o obmedzeniach jednotlivých  zón vždy konzultujte s kvalifikovaným elektrikárom.

Jednoduchá inštalácia a použitie


Lišty na uteráky sa rýchlo inštalujú kvalifikovaným technikom a majú päťročnú záruku. Pre efektívnu prevádzku sa odporúčajú dva spôsoby ovládania:

  • Pripojenie k obvodu osvetlenia pre automatickú prevádzku pri zapnutom svetle, pod podmienkou že obvod je chránený existujúcim prúdovým chráničom (RCD),
  • alebo ovládať s nezávislým vypínačom alebo časovačom, ktorý poskytuje napájanie podľa požiadaviek používateľa.

Na ovládanie je  možné použiť aj existujúci termostat podlahového kúrenia. Takéto riešenie ale môže viesť k neúčinnej prevádzke, pretože vyhrievané lišty na uteráky sa začnú zohrievať skôr ako je to potrebné a budú sa zapínať a vypínať, keď podlahové kúrenie udržuje optimálnu teplotu kúpeľne. Inštalácia vyhrievaných  líšt sa neodporúča na sadrokartón, pretože táto konštrukcia steny neposkytuje stabilnú oporu. Kvôli zvýšenej bezpečnosti udržujte minimálnu vzdialenosť 600 mm medzi podlahou a najnižšou lištou.

Rebríkové ohrievače

JEDNODIELNE LIŠTY NA UTERÁK

Vyhrievané vešiaky uterákov od spoločnosti Warmup prinášajú moderný vzhľad aj do klasického kúpeľňového interiéru.

Štýlový modulárny dizajn

Mať malú kúpeľňu ešte neznamená, že musíme urobiť kompromisy v štýle a funkčnosti. Náš sortiment jednodielnych vyhrievaných líšt je ideálny na vytvorenie modulárneho systému pre jemné ohrievanie uterákov po osviežujúcej sprche. Vďaka energeticky úspornej technológii elektrického vykurovania sú jednodielne lišty na uteráky Warmup bez tekutín a poskytujú rovnomerné rozptýlenie tepla s rýchlym nábehom. Pri inštalácii modulárnej konštrukcie sa odporúča dodržať vzdialenosť 250mm medzi jednotlivými lištami.

Dostupné vo dvoch štýlových variantoch

Vyhrievané lišty na uteráky poskytujú veľkú flexibilitu pre vaše potreby. Vyberte si z dostupných dvoch možností : Tulsi a Burdock, ktoré sú k dispozícii vo viacerých prevedeniach. Zvážte inštaláciu troch líšt pod sebou a vytvorte tým odvážne a štýlové ohnisko vašej kúpeľne.

Tulsi okrúhla jednodielna lišta na uteráky

Vešiaky Tulsi majú krásny okrúhly dizajn, ktorý kombinuje tradičný štýl s pokročilou technológiou. Hladké línie radu Tulsi zvýšia nádheru každej kúpeľne.

Burdock hranatá lišta na uteráky

Voľba štýlu Burdock prináša dotyk moderného priemyselného dizajnu. Táto kolekcia vešiakov na uteráky využíva hranatý dizajn a ponúka silný geometrický prvok, ktorý bude ideálnym doplnkom moderných kúpeľní.

Výber povrchu

Leštený

Vyberte lištu uterákov Tulsi alebo Burdock v leštenom prevedení pre vysoko lesklý vzhľad – ideálne pre použitie v kúpeľniach s lesklými obkladačkami a zodpovedajúcimi leštenými batériami.

Brúsený

Brúsený povrch sušiakov na uteráky umocní tradičný vzhľad kúpeľne a zaistí súlad s pôvodnými architektonickými prvkami.

Jednoduchá inštalácia a použitie

Naše jednodielne lišty na uteráky sa rýchlo nainštalujú do vašej kúpeľne kvalifikovaným inštalatérom. Dajú sa ovládať buď pripojením k existujúcemu obvodu osvetlenia kúpeľne (musí byť chránený prúdovým chráničom RCD) alebo samostatným vypínačom.

Všetky zariadenia Warmup sa dodávajú s vlastnou fixačnou súpravou, ktorá obsahuje všetky potrebné komponenty pre úspešnú prvú inštaláciu.

REBRÍKOVÉ VYHRIEVANÉ VEŠIAKY UTERÁKOV

Rebríkové vyhrievané vešiaky uterákov Multi-Bar, sú ideálne do väčších miestností. Vytvárajú výrazné ohnisko v každej kúpeľni.

Najlepší výber do väčších kúpeľní

Pri renovácii väčšej kúpeľne alebo pri navrhovaní novej,  v rámci projektu novostavby ponúka kolekcia elektrických rebríkov na uteráky Warmup energeticky efektívne riešenie šetriace miesto pre ohrievanie uterákov po relaxačnom kúpeli  alebo sprche. Vďaka našej pokrokovej technológii suchého vykurovania sú zariadenia bez kvapaliny a majú rýchly nábeh. Sú ideálne pre rodinné a väčšie kúpeľne s vysokým využitím.

Klasický dizajn v dvoch štýlových prevedeniach

Skvelá funkčnosť s krásnym dizajnom, k dispozícii v dvoch verziách Anise a Hawthorn v rôznych veľkostiach. Rebríkové sušiaky uterákov z vašej kúpeľne vytvoria úžasný priestor inšpirovaný súčasnou architektúrou.

Anise okrúhly rebríkový sušiak uterákov

Zaoblené tvary rady Anise  vnášajú nádych neformálnej elegancie do vašej kúpeľne. So svojimi rovnými  vyhladenými líniami rada Anise bude ideálnym doplnkom pre viac tradičný kúpeľňový dizajn.  Popri tom bude ohrievať uteráky rýchlo a efektívne.

Hawthorn hranatý rebríkový sušiak uterákov

Ak hľadáte zariadenia s modernejším hranatým dizajnom, naša rada vyhrievaných rebríkov na uteráky Hawthorn bude perfektnou voľbou. Štvorcová konštrukcia líšt vnáša do kúpelní moderné energie.

Vybrať si môžete z troch veľkostí

4 priečkový rebríkový sušiak uterákov

Najmenšie zariadenie z kolekcie rebríkových sušiakov s 4 priečkami je ideálnym doplnkom do menších kúpeľní, alebo spŕch.

6 priečkový rebríkový sušiak uterákov

Náš 6 priečkový rebrík je ideálny pre kúpeľne strednej veľkosti. Vďaka svojej extra šírke v porovnaní so zariadením s 4 alebo 8 priečkami je obzvlášť užitočným pri ohrievaní väčších osušiek.

8 priečkový rebríkový sušiak uterákov

Ako najväčšie zariadenie z kolekcie je 8 priečkový rebrík ideálny na súčasné vyhrievanie viacerých uterákov.

Jednoduchá inštalácia a použitie

Naše rebríkové sušiaky uterákov sa rýchlo nainštalujú do vašej kúpeľne kvalifikovaným inštalatérom. Dajú sa ovládať buď pripojením k existujúcemu obvodu osvetlenia kúpeľne (musí byť chránený prúdovým chráničom RCD) alebo samostatným vypínačom.

Všetky rebríkové sušiaky uterákov Warmup sa dodávajú s vlastnou fixačnou súpravou, ktorá obsahuje všetky potrebné komponenty pre úspešnú prvú inštaláciu.

Prevádzkové napätie 230 V AC ±15%, 50 Hz
Zloženie Vysokokvalitný nerez – Norma AISI 304
Komponenty Dodávaný s fixačnými prvkami
IP krytie IP55
Pripojovací kábel 3 m
Formáty Dostupný ako jednodileny, alebo rebríkový
Certifikácie accreditations-CE

HTR-1ROBR Tulsi

HTR-1ROPO Tulsi HTR-1SQBR Burdock HTR-1SQPO Burdock
Dĺžka (mm) 650 650 650 650
Šírka (mm) 32 32 40 40
Hĺbka (mm) 100 100 100 100
Tvar tyčí okrúhly okrúhly hranatý hranatý
Povrch zdrsnený leštený zdrsnený leštený
Výkon (W) 19 19 19 19
Prúdový odber (A) 0,08 0,08 0,08 0,08
Odpor (Ω) 2800 2800 2800 2800

HTR-4ROPO 
Anise

HTR-4SQPO 
Hawthorn

HTR-6ROPO 
Anise

HTR-6SQPO 
Hawthorn

HTR-8ROPO 
Anise

HTR-8SQPO 
Hawthorn

Dĺžka (mm) 500 525 650 650 530 620
Výška (mm) 520 435 600 600 800 912
Hĺbka (mm) 120 120 120 120 135 120
Rebrá 4 4 6 6 8 8
Tvar tyčí okrúhly hranatý okrúhly hranatý okrúhly hranatý
Povrch leštený leštený leštený leštený leštený leštený
Výkon (W) 52 52 90 95 100 115
Prúdový odber (A) 0,23 0,23 0,39 0,41 0,43 0,50
Odpor (Ω) 1017 1017 588 557 529 460