WarmupPodlahové KúrenieVykurovacie rohože

Vykurovacie Rohože

Ideálne pre rekonštrukcie, vykurovacie rohože dodávajú rovnomerné teplo po celej miestnosti, poskytujúc úplne nový význam vykurovaniu a komfortu.

Elektrické podlahové kúrenie

Výhody

Rýchly nábeh systému

Ideálne pre rekonštrukcie, kde stavebná výška je limitovaná

Rýchla inštalácia

Jediné pripojenie

Vhodné pre všetky podlahoviny

Všetky systémy sú dvojžilové s integrovaným uzemňovaním pre zvýšenie bezpečnosti.

Vykurovacia Rohož

Elektrické podlahové vykurovacie systémy, ktoré sa inštalujú priamo pod konečnú podlahu, zabezpečujú nábeh vykurovania v priebehu niekoľkých minút, aby sa predišlo prehriatiu podlahy a plytvaniu energiou. Odhadujeme, že čas zahrievania podlahy o o 5 °C pre systémy pod dlaždicami trvá 10 až 15 minút, pre systémy pod laminát trvá cca 20 až 30 minút.

Pri renovácii je nepraktické a nákladné odstraňovanie starých existujúcich podláh. Vykurovacie rohože je preto možné položiť aj priamo na starú podlahu. Odporúčame použitie tepelnej izolácie, ktorú si môžete vybrať z nášho sortimentu pevných izolačných dosiek (pod dlaždice) alebo mäkkých izolácií (pod laminátmi).

Vo vykurovacích rohožiach Warmup sú použité ultra tenké dvojžilové vykurovacie telesá, schválené spoločnosťou BEAB. Zabezpečujú  rýchle, ale jemné vyhriatie podlahy.

Vykurovacie rohože SPM a PVC sú vhodné na inštaláciu pod keramické dlaždice a kamenné podlahy. Dodávajú sa s dvomi výkonovými hodnotami: 150 W/m² a 200 W/m². Vyšší výkon je vhodný na použitie v priestoroch, kde sú tepelné straty vyššie, ako zimné záhrady alebo obytné miestnosti s veľkými sklenenými dverami.

WLFH fóliové vykurovacie rohože sú určené pre inštaláciu pod drevo / laminát a pod mäkké a flexibilné podlahy, ako sú koberce a vinyl. Tento vykurovací systém poskytuje úplne suchú inštaláciu bez použitia akéhokoľvek druhu poteru alebo lepidla.

Podlahová Izolácia

Izolačné dosky s pokrytím

Pod keramickú dlažbu, alebo prírodný kameň odporúčame použitie izolačných dosiek s pokrytím. S jeho použitím sa výrazne zníži čas nábehu a prevádzkové náklady.

Izolačné dosky bez pokrytia

Ľahké izolačné dosky z extrudovaného polystyrénu. S jeho použitím sa výrazne zníži čas nábehu a prevádzkové náklady.

Izolačná Podložka

Izolačná podložka je tenká penová izolácia s reflexnou vrstvou, ktorá vytvára účinnú tepelnú aj zvukovú bariéru. Používa sa v kombinácii s vykurovacími fóliami.

Podložka – Dual Overlay

Podložka Dual Overlay je plávajúci pevný podklad pre koberce, vinylové a linoleové podlahy. Tento systém odporúčame používať v kombinácii s fóliovými vykurovacími rohožami.

Termostaty

4iE Inteligentný WiFi Termostat

4iE Smart WiFi Thermostat nájde inteligentné spôsoby, ako efektívnejšie vykurovať dom.

Zobraz produkt

3iE Termostat 

Programovateľný termostat, ktorý ponúka presné a precízne ovládanie vykurovania
Zobraz produkt

Tempo Termostat

Programovateľný termostat s jednoduchým nastavením

Zobraz produkt

MSTAT Termostat

Bez nutnosti programovania, jednoducho zadáte požadovanú teplotu
Zobraz produkt