WarmupPodlahové kúrenieTermostatyAplikácia MyHeating

Aplikácia MyHeating

Ak chcete termostaty 6iE a Element WiFi využívať naplno, stiahnite si aplikáciu MyHeating od spoločnosti Warmup pre smartfóny. MyHeating umožňuje jedinečné funkcie, ako sú SmartGeo™, údaje o spotrebe energie a prevádzkových nákladoch, personalizácia termostatu a diaľkové ovládanie vykurovania. K dispozícii je v systémoch iOS, Android a s niektorými funkciami prostredníctvom účtu MyWarmup vo webových prehliadačoch.

aplikácia myheating diaľkové ovládanie vykurovania z mobilného telefónu

Bezplatná aplikácia MyHeating sa jednoducho a ľahko používa

Aplikácia MyHeating, ktorá komunikuje s termostatom odkiaľkoľvek, umožňuje ovládať vykurovací systém zo smartfónov. Naša zabudovaná technológia SmartGeo riadi vykurovací systém automaticky a bez námahy – optimalizuje spotrebu energie. Takto budete mať o jednu starosť menej.

Ak sa rozhodnete nepoužívať SmartGeo, použite aplikáciu MyHeating na jednoduché programovanie termostatu. Aplikácia Warmup využíva technológiu programovania v prirodzenom jazyku, vďaka ktorej je optimalizácia vykurovania plynulý a intuitívny proces.

Programovanie v prirodzenom jazyku

Programovanie v prirodzenom jazyku hovorí jednoduchým jazykom, pričom používa známe pojmy a frázy na pochopenie špecifických požiadaviek na vykurovací program. Napríklad: “O ktorej hodine vstávate?”

Aplikácia vykurovania Warmup pre iphone

Dva spôsoby ovládania

MyHeating by Warmup pre iOS a Android
Bezplatná aplikácia MyHeating funguje so smartfónmi so systémami iOS a Android a umožňuje prístup k systému SmartGeo a rýchle ovládanie systému.

my.warmup.com pre stolné počítače, notebooky a webové prehliadače
Pomocou bezplatného webového prehliadača my.warmup.com môžete spravovať účet Warmup, ovládať vykurovanie a prezerať spotrebu energie.

Ako aplikácia MyHeating pomáha šetriť náklady?

Aplikácia MyHeating od Warmup neustále komunikuje s WiFi termostatom. Väčšina ľudí má svoje telefóny pri sebe počas celého dňa, čo aplikácii umožňuje naučiť sa ich rutiny s lokalizačnými službami zabudovanými do smartfónov (bez sledovania presnej polohy). Po niekoľkých týždňoch používania nového WiFi termostatu bude aplikácia MyHeating dobre rozumieť rutinám používateľa. Tieto znalosti využije na optimalizáciu harmonogramov vykurovania a umožní jeho nákladovo najefektívnejšiu prevádzku.

systémy ovládania vykurovania smartfónu ipad

Pokročilé ovládanie

Naša funkcia SmartGeo v aplikácii MyHeating sleduje rýchlosť zahrievania a ochladzovania domácnosti, aby automaticky nastavila najefektívnejšiu teplotu, keď sú používatelia preč, čím sa zníži spotreba až o 25 %

SmartGeo

SmartGeo je jedinečná technológia vyvinutá spoločnosťou Warmup a zabudovaná do aplikácie MyHeating, ktorá využíva pokročilý algoritmus na zabezpečenie najefektívnejšieho nastavenia tepla. Funguje automaticky; prostredníctvom komunikácie na pozadí so smartfónom sa naučí zvyky a polohu používateľov a znižuje teplotu, keď je používateľ preč, a zvyšuje ju na ideálnu komfortnú teplotu v čase príchodu používateľa domov. To všetko bez nutnosti nastavovania zložitých programov.

SmartGeo je oveľa pokročilejšia technológia ako iné bežne používané softvéry na správu vykurovania.

  • Na rozdiel od technológie snímania prítomnosti, ktorá upozorní vykurovací systém až po príchode používateľa domov, technológia SmartGeo spúšťa vykurovanie domu postupne v čase príchodu.
  • Na rozdiel od technológie geo-fencing, ktorá upozorní vykurovací systém iba vtedy, keď používatelia opustia domov alebo vstúpia do jeho systémovej hranice – čo spôsobuje značné plytvanie energiou, SmartGeo presne načíta polohu a podľa toho riadi vykurovanie.

Technológia SmartGeo kombinuje technológiu založenú na určovaní polohy so zručnosťami učenia sa rutiny a optimalizuje vykurovací systém bez námahy a automaticky

SmartGeo pracuje so službami určovania polohy zabudovanými v smartfónoch a jedinečným spôsobom sa učí aj rutiny používateľov. Takže na rozdiel od iných systémov je v domácnosti automaticky teplo v správnom čase a pri príchode domov je vždy príjemne. To všetko navyše funguje oveľa efektívnejšie ako iné systémy, keď je pravdepodobné, že používateľ bude dlhšie mimo domu, napríklad v práci.

Rovnaké zabezpečenie ako pri online bankovníctve

Bezpečnosť berieme vážne. Preto sú naše údaje používateľov chránené rovnakým štandardom, aký sa používa v internetovom bankovníctve. To znamená, že jednotlivé informácie sú zašifrované do takej miery, že sú nečitateľné. Naša úroveň šifrovania je na úrovni utajovaných spravodajských súborov.

Nielenže sú údaje bezpečné, ale SmartGeo funguje bez toho, aby ste poznali skutočnú polohu – nikdy sa nesleduje prostredníctvom signálu GPS, ale namiesto toho sa vypočíta približná vzdialenosť od domova.