WarmupPodlahové kúrenieTermostaty6iE WiFi Termostat

6iE WiFi Termostat

6iE WiFi Termostat

Termostat WiFi 6iE je vybavený pokrokovou technológiou, ktorá maximalizuje energetickú účinnosť systému podlahového kúrenia a pomáha znižovať prevádzkové náklady. Termostat je vhodný pre použitie s elektrickým aj teplovodným podlahovým vykurovacím systémom. 6iE nevyžaduje programovanie,  na zabezpečenie požadovanej teploty v správnom čase využíva najnovšie technológie.

6iE WiFi Termostat

Funkcie 6iE na reguláciu vykurovania

6iE je termostat s dotykovou obrazovkou smartfónu, ktorá zabezpečuje jednoduché a pohodlné ovládanie. Je dostupný v čiernej a v bielej farbe s ultratenkým dizajnom iba 16 mm od steny. Tieto termostaty budú vyzerať skvele v klasických aj v moderných interiéroch. Jedinečný dizajn viete zabezpečiť osobným fotografickým pozadím.

Nastavenie je hotové za pár sekúnd. Pomocou aplikácie MyHeating jednoducho naskenujte QR kód, ktorý sa objaví na obrazovke 6iE a termostat sa automaticky pripojí k WiFi sieti.

Zariadenie 6iE pracuje so všetkými našimi pokročilými funkciami na úsporu energie v aplikácii MyHeating, ako je napríklad SmartGeo. SmartGeo je jedinečná technológia vyvinutá spoločnosťou Warmup a zabudovaná do aplikácie MyHeating, ktorá využíva pokročilý algoritmus na pochopenie najúčinnejšieho nastavenia vykurovania pre domácnosť.

Funguje automaticky; učí sa zvyky a polohu používateľa prostredníctvom komunikácie so smartfónom na pozadí a znižuje teplotu, keď je používateľ mimo domova, a zvyšuje ju na ideálnu komfortnú teplotu až v čase, keď používateľ príde domov, čím šetrí peniaze a energiu.

 

  

Funkcie 6iE na reguláciu vykurovania

Aplikácia MyHeating

Technológia SmartGeo v rámci aplikácie MyHeating, ktorá spolupracuje s termostatom 6iE, ovláda vykurovací systém automaticky tak, že vie, ako ďaleko od domu sa nachádza užívateľ, a ohrev načasuje na jeho príchod. Týmto sa zabráni plytvaniu energiou a ušetrí sa na prevádzkových nákladoch.

Dotyková obrazovka

Vďaka dotykovej obrazovke smartfónu na ovládači podlahového kúrenia, WiFi termostat 6iE ponúka skutočne jednoduché použitie – jednoduchým posúvaním a potiahnutím nastavíte ideálny vykurovací plán.

 

IFTTT pripojenie

Termostat 6iE je kompatibilný aj s inými inteligentnými zariadeniami prostredníctvom platformy IFTTT. Umožňuje to komunikáciu napríklad medzi radičom WiFi alebo zariadením Amazon Alexa.

Pozrite sa na naše applety tu >

Už nikdy neprídete do studeného domu a nebudete mať nedoplatky za energiu

Vždy správna teplota

Technológia SmartGeo™ zaisťuje, že doma je automaticky teplo, keď prídete, a pracuje efektívne aj keď ste preč.

Zapínanie podľa počasia “predčasný štart”

Pokročilá funkcia predčasného štartu, pracuje s miestnou predpoveďou počasia na aktiváciu kúrenia v pravý čas bez ohľadu na vonkajšie podmienky.

Jednoduché použitie

Ovládač kúrenia 6iE sa ľahko používa a nevyžaduje programovanie. Nastavíte ho v niekoľkých jednoduchých krokoch.

warmup 6iE smart underfloor heating
Prevádzkové napätie 230 V AC ±15%, 50 Hz
Maximálna záťaž  16 A (~3680 W)
Maximálna teplota okolia  40 ºC
Rozmer 115 x 90 x 16 mm
Rozmer obrazovky  3,5 in
Snímač vzduchu a podlahy
Podlahový senzor  NTC10k (3 m)
Inštalačná hĺbka  odporúčaná Inštalačná krabica  50 mm (min 35 mm)
IP krytie  IP33
Er-P trieda  IV
Certifikácie a označenia  BEAB a CE značka
Záruka 12 rokov s vykurovacím systémom Warmup. (3 roky s inými systémami)
Termostat 6iE vyžaduje stále 230V AC napájanie
Kompatibilné s elektrickým aj teplovodným vykurovacím systémom
Kompatibilné s kombinovanými a systémovými kotlami so živým (230V AC) vstupom
Pre nízkonapäťové alebo bezpotenciálové vstupy sa musí použiť stýkač