Predajcovia

Podlahové kúrenie je čoraz obľúbenejší ako cenovo dostupný, luxusný a ekologický systém vykurovania. Naše výrobky sú známe svojou kvalitou a rýchlou a jednoduchou inštaláciou.

Podpora Predaja

Ponúkame širokú škálu predajných nástrojov na podporu našich predajcov vrátane funkčných demonštračných panelov, displejových jednotiek, plagátov, komplexných brožúr ktoré zvýrazňujú funkcie a výhody špičkového sortimentu Warmup. Zabezpečíme úspešný predaj a propagáciu značky cez offline alebo online marketingové aktivity. Zameriavame sa tiež na úsporu energie a ľahko zrozumiteľnú špecifikáciu produktov, čím sa zabezpečí základná osveta zákazníkov o správnom výbere, používaní aj inštalácii systémov.  Zabezpečujeme školenie zamestnancov v obchode a ponúkame jedinečnú zákaznícku podporu  na zodpovedanie akýchkoľvek otázok.

Ak máte záujem stať sa partnerom spoločnosti Warmup, kontaktujte nás ešte  dnes a uvidíte, ako naše riešenia podlahového vykurovania budú mať pozitívny vplyv na predaj.

Služby

Služby

Ponúkame úplnú podporu pred, počas aj po inštalácii,  pre všetkých klientov, vrátane majiteľov domov, inštalatérov, architektov a maloobchodníkov. Vyskúšajte nás.

Kontaktujte nás

Riešenia

Riešenia

Použite možnosť výber produktov, ktorý vám pomôže nájsť najlepšie riešenie pre vaše požiadavky.

Zobraziť produkty

Produkty

Máme jedinečnú pozíciu na poskytovanie všetkých elektrických systémov podlahového vykurovania a rozmrazovania snehu a ľadu pre akýkoľvek rezidenčný alebo komerčný projekt.

Zobraziť produkty

Produkty

Referencie projektov

Produkty Warmup môžete nájsť v rôznych projektoch, od vykurovania jednoduchej kúpeľne až po veľké projekty bytových domov, vrátane riešení rozmrazovania snehu a ľadu.

Zobraziť  referencie

Referencie projektov