Inštalácia podlahového kúrenia

Podlahové kúrenie je možné riešiť pre novostavby, alebo rekonštrukcie. Zostavili sme vám niekoľko rád, aby sme ukázali, ako rýchlo a ľahko je možné zaobstarať si a následne inštalovať elektrické podlahové kúrenie.

Ako inštalovať elektrické podlahové kúrenie

Inštaláciu podlahového vykurovania môže zrealizovať iba kvalifikovaná osoba alebo odborný inštalatér. Presné kroky inštalácie závisia od typu vykurovacieho systému, preto je dôležité prečítať si návod ešte pred začatím prác. Všetky práce spojené elektroinštaláciou, vrátane zapojenia a pripojenia termostatu k vykurovaciemu systému, musia byť vykonané autorizovaným elektrikárom.

Navštívte našu stránku literatúry o produktoch kde nájdete inštalačné príručky a technické špecifikácie pre všetky naše produkty. Bez ohľadu na to, či sa chystáte inštalovať systém podlahového vykurovania, termostat alebo iný výrobok z radu Warmup.

Krok za krokom videonávod

Videoknižnica Warmup poskytuje prístup k poradenstvu inštalácie “Krok za krokom”. Tieto videá sú navrhnuté tak, aby boli použité iba ako návod (vodítko) k inštalácií produktov, preto vždy postupujte podľa úplnej inštalačnej príručky. Ak máte nejaké problémy, obráťte sa na našu linku technickej pomoci

Inštalačná záruka

Boli sme prvou značkou na trhu, ktorá ponúkala Inštaláciu záruku SafetyNet™ na naše vykurovacie systémy. Ak poškodíte vykurovací kábel počas inštalácie systému, bezplatne vám ho nahradíme. V prípade výmeny sa obráťte na našu linku technickej pomoci.