WarmupPodlahové kúrenieProtimrazové ochranné systémy

Protimrazové ochranné systémy

Zvýšte bezpečnosť a pohodlie tým, že udržiavate príjazdové cesty a chodníky bez snehu a chránené pred mrazom s našou širokou škálou protimrazových riešení riešení.

Protimrazové ochranné systémy

Zvýšte bezpečnosť a pohodlie tým, že udržiavate príjazdové cesty a chodníky bez snehu a chránené pred mrazom s našou širokou škálou protimrazových riešení riešení.

Ochrana proti snehu

Ponúkame výber vykurovacích káblov, ktoré ohrievajú príjazdové cesty, betónové plochy alebo chodníky okolo vášho domova, čím zabraňujú vzniku nebezpečnej námrazy a nahromadeniu snehu. Zbavte sa neustále sa hromaďujúceho snehu! Vyhnite sa času stráveným čistením vášho chodníka a strechy, keď sa ponáhľate do práce alebo máte náladu na niečo iné.

Ponúkame výber káblov na ochranu proti snehu, ktoré vyhrejú cestu pre Vaše autá, betónové plochy okolo domu a zabraňujú vytváraniu nebezpečných ľadových a snehových cencúľov.

Zobraz produkt

Samoregulačný vykurovací kábel má špeciálne vodivé jadro medzi dvoma vodivými káblami. Táto funkcia ho robí ideálnym pri ochrane proti ľadu na nekrytých povrchoch v zime.

Zobraz produkt

Warmup protimrazové ochranné systémy spoľahlivo ochránia vodovodné potrubia, požiarne vedenia,tlakové systémy, kanalizácie v náročných zimných podmienkách.

Zobraz produkt

Warmup spektrum ovládačov teploty sú navrhnuté tak, aby spolupracovali spolu so senzormi teploty zeme, okolia, strechy aj so senzormi vlhkosti.

Zobraz produkty

Možnosti aplikácie

Spoločnosť Warmup so širokou ponukou produktov na topenie snehu a rozmrazovacie riešenia Vám môže zvýšiť bezpečnosť a pohodlie tým, že udržuje budovy, príjazdové cesty a chodníky bez snehu a námrazy.

Pozemné topenie snehu

Počas obdobia zimy ste vystavení pôsobeniu snehu a ľadu, čo predstavuje veľké nebezpečenstvo, ktoré môže mať za následok pošmyknutie sa ako pre ľudí, tak pre vozidlá. Zbavte sa neustále sa hromaďujúceho snehu! Vyhnite sa času stráveným čistením vášho chodníka a strechy, keď sa ponáhľate do práce alebo máte náladu na niečo iné.

Čítať ďalej >

Ochrana striech a žľabov

Strecha a žľaby môžu byť vážne poškodené nahromadením ľadu. Warmup ponúka systémy na odmrazovanie odkvapových systémov, ktoré zabezpečujú ochranu žľabov a pomáhajú predchádzať tvorbe ľadových hrádzí a cencúlov na bytovkách, vilách alebo rodinných domoch.

Čítať ďalej >

Ochrana potrubia

Za veľmi chladných podmienok tepelná izolácia nemôže úplne ochrániť potrubia pred zamrznutím. Protimrazové systémy ochránia vodné potrubia, protipožiarne potrubia, závlahové systémy a kanalizačné potrubia pred mrazom aj v náročných zimných podmienkach.

Čítať ďalej >

Benefity protimrazových systémov

Z

Úspora nákladov

Systémy sú pri dlhodobom užívaní efektívnejšie než solenie a jej následné odstraňovanie, taktiež znižuje odpad a predlžuje životnosť chodníkov a ciest.

Z

Pridaná hodnota

Warmup ochrana proti snehu a ľadu môže predĺžiť životnosť striech, potrubia a chodníkov, eliminovaním pôsobenia soli, chemikálií a ďalších škôd spôsobených snehom.

Z

Chytrá investícia

Inštalovaním Warmup protimrazových ochranných systémov pristupujete na vynikajúcu investíciu, ktorá môže zvýšiť hodnotu vášho domu. Je to dlhodobé riešenie na ochranu vašich chodníkov, strechy a potrubia od snehu a ľadu, čím zvyšuje hodnotu celého vášho obydlia

Z

Nepotrebná technická miestnosť

Ďalší priestor alebo miestnosť pre zariadenie nie je potrebný. Vykurovací systém využíva malý ovládač teploty namontovaný na stene a senzor vo vašom chodníku alebo na streche.

Z

Energetická efektivita

Protimrazové ochranné systémy pracujú s automatickým regulačným systémom (ovládače teploty), ktoré naštartujú systém hneď ako zaregistrujú neželané ochladenie a vlhkosť. Tieto ovládače sa postarajú o to, aby vyhrievací systém bol aktívny iba v čase, keď je to naozaj potrebné, čím predchádzajú zbytočnej spotrebe enrgie.

Benefity protimrazových systémov

Pozemné topenie snehu

Zasnežené zimy môžu bolieť, najmä keď neustále musíte odhŕňať a soliť vaše príjazdovej cesty, terasu, chodník a schody. Spoločnosť Warmup so širokou ponukou produktov na topenie snehu a rozmrazovacie riešenia Vám môže zvýšiť bezpečnosť a pohodlie tým, že udržuje budovy, príjazdové cesty a chodníky bez snehu a námrazy.

Ponúkame výber vykurovacích káblov, ktoré ohrievajú príjazdové cesty, betónové plochy alebo chodníky okolo vášho domova, čím zabraňujú vzniku nebezpečnej námrazy a nahromadeniu snehu. Systém je k dispozícii v dvoch verziách, jeden pre betón a dlažby a druhý pre asfalt.

Ochrana striech a žľabov

Strecha a žľaby môžu byť vážne poškodené nahromadením ľadu. Ľadové hrádze sa tvoria vtedy, keď nahromadený sneh na streche sa roztopí a znovu zamrzne počas večera. Keď cyklus pokračuje a ľadová hrádza narastá, bráni odtekaniu roztavenej vody a tým pádom nie je možné správne a celkom odviesť vodu zo strechy. Nakoniec sa začínajú vytvárať cencúle, ktoré môže spôsobiť štrukturálne škody na odkvapových systémoch a fasádach a znamenajú aj nebezpečenstvo pre ľudí.

Warmup ponúka systémy na odmrazovanie odkvapových systémov, ktoré zabezpečujú ochranu žľabov a pomáhajú predchádzať tvorbe ľadových hrádzí a cencúlov. Strešný vykurovací kábel zabezpečí nepretržitú cestu na odvod roztopeného snehu a ľadu, cez žľaby a zvody.

Ochrana potrubia

Okolo domu alebo na záhrade netrvá dlho aby zamrzli potrubia, čo môže viesť k ich poškodeniu a následne aj k nákladnej oprave. S našimi protimrazovými systémami zabezpečujeme, aby ani počas prechodných období na jar a na jeseň náhodné nočné mrazy nemohli spôsobiť škody.

Ochranný protimrazový kábel Warmup je navrhnutý tak, aby ochránil vodné potrubia vyrobené z kovu alebo z plastu, citlivé na mráz. Môžu byť trvale ovládané, ktoré riešenie má zmysel pre trvale chladné oblasti, alebo môžu byť ovládané pomocou časovača alebo termostatu.

Koľko stojí tento systém?

Náklady na zaobstaranie protimrazové ochranné systémy sú tiež spojené s nákladmi  reálneho vykurovania, s inštalačnými a s prevádzkovými nákladmi. Všetky tieto náklady sa môžu líšiť v závislosti od veľkosti a rozsahu projektu, požadovaného tepelného výkonu a veľkosti vykurovaného priestoru

Cenová ponuka >

Kde kúpiť systémy Warmup?

Nájdite najbližší obchod spomedzi našich schválených predajcov. Po zakúpení nás kontaktujte ohľadom zabezpečenia inštalácie, alebo inštalatéra.

Nájsť predajcu >

Kto nám nainštaluje systém?

Na inštaláciu našich výrobkov vám vieme odporučiť kvalifikovaného elektrikára alebo inštalatéra. Snažíme sa vždy ponúknuť najlepší servis, záruky a podporu pre proces inštalácie.

Kontaktujte nás >