Warmup na prvý pohľad

Warmup je popredným svetovým dodávateľom systémov podlahového vykurovania a služieb. Predali sme viac ako 2,1 milióna systémov za viac ako 20 rokov obchodovania a máme vedľajšie činnosti v 11 krajinách. Keď sú zahrnutí aj predajcovia a servisní partneri, Warmup má zastúpenie vo viac ako 60 krajinách sveta.

Dom podlahové kúrenie a ochrana proti snehu

Naša globálna rozvojová, výrobná a predajná sieť je základom ďalšieho rastu. Warmup výrazne investuje do výskumu a vývoja a často prináša nové a inovatívne systémy na trh.

Prinášame najlepšie systémy pre vaše potreby, optimálne navrhnuté a určené aby pracovali presne tak, ako vám navrhneme, počas celého života. Nesnívate. Toto je naozaj naša Warmup záruka.

Warmup produkty a riešenia:

Warmup ponúka širokú škálu produktov a riešení, ktoré efektívne spĺňajú požiadavky na vykurovanie v každom projekte:

  • Pre všetky typy projektov je možné poskytnúť celý rad riešení vykurovania.
  • Spotreba energie môže byť monitorovaná a tým je možné aj zníženie prevádzkových nákladov.
  • Systémy možno ovládať online alebo ich integrovať do systému správy budov
  • Navyše vieme poskytnúť kompletnú škálu riešení rozmrazovania na ochranu príjazdov, ciest, schodov, striech, žľabov a rúr, proti snehu a ľadu.

Electrické Podlahové Kúrenie

Electrické Podlahové Kúrenie

Rozmrazovacie Systémy

Rozmrazovacie Systémy
Služby

Služby

Ponúkame úplnú podporu pred, počas aj po inštalácii,  pre všetkých klientov, vrátane majiteľov domov, inštalatérov, architektov a maloobchodníkov. Vyskúšajte nás.

Kontaktujte nás

Riešenia

Riešenia

Použite možnosť výber produktov, ktorý vám pomôže nájsť najlepšie riešenie pre vaše požiadavky.

Zobraziť produkty

Produkty

Máme jedinečnú pozíciu na poskytovanie všetkých elektrických systémov podlahového vykurovania a rozmrazovania snehu a ľadu pre akýkoľvek rezidenčný alebo komerčný projekt.

Zobraziť produkty

Produkty

Referencie projektov

Produkty Warmup môžete nájsť v rôznych projektoch, od vykurovania jednoduchej kúpeľne až po veľké projekty bytových domov, vrátane riešení rozmrazovania snehu a ľadu.

Zobraziť  referencie

Referencie projektov