Vykurovacie rohože StickyMat 3D

Inovatívne elektrické rohože, ktoré premenia studené obkladačky na príjemne teplé.

Vykurovacie rohože StickyMat 3D

Vykurovacie rohože StickyMat 3D

Vykurovacie rohože StickyMat 3D

Inovatívne elektrické rohože, ktoré premenia studené obkladačky na príjemne teplé.

Základné vlastnosti

icon-checkmark  Silná, samolepiaca podložka

icon-checkmark  Ľahko sa nalepí na spodnú konštrukciu a ľahko sa aj premiestňuje

icon-checkmark  Ultra-tenký kábel s priemerom iba 1,8mm

icon-checkmark  Umožňuje priame nalepenie dlaždíc a obkladačiek

icon-checkmark  Rýchla inštalácia

icon-checkmark  K dispozícii v rôznych veľkostiach ideálnych pre kúpeľne

Špeciálne navrhnuté na ohrev stien s obkladačkami 

Systém StickyMat 3D, používaný v spojení s riešením podlahového vykurovania Warmup, je ideálny na vytvorenie 360° pocitu tepla v kúpeľni. Bola vyvinutá vlastným tímom technikov a je odporúčaná pre inštaláciu s keramickými, kamennými alebo porcelánovými obkladačkami. Jeho vyhrievacie drôty sú pripevnené na samolepiacu opornú sieť pre bezproblémovú inštaláciu

Špeciálne navrhnuté na ohrev stien s obkladačkami

StyckyMat 3D pre luxusné, skryté stenové kúrenie 

Používanie stenového kúrenia spolu s podlahovým vykurovaním Warmup je budúcnosťou energeticky efektívneho vykurovania domácnosti. Stenový vykurovací systém StickyMat 3D je vybavený najmodernejšou sálavou technológiou, ktorá zvyšuje pohodlie a teplo kúpeľne. Či už ide o renováciu existujúcej miestnosti alebo o špecifikovanie vykurovania pre novostavbu, riešenie elektrického nástenného kúrenia je ideálne na zahrievanie studených, obkladaných stien a navodenie dotyku luxusu v kúpeľni alebo vo vlhkej miestnosti.

Špeciálne navrhnuté na ohrev stien s obkladačkami

Unikátna 360° technológia

StickyMat 3D je vybavený 100% nepretržitým uzemňovacím opletením, vďaka čomu je plne v súlade s najnovšími predpismi pre aplikácie na vykurovanie stien. Využíva ultra tenký, dvojžilový vykurovací kábel s priemerom 1,8 mm, ktorý je dvojito izolovaný zdokonaleným fluóropolymérom, vďaka čomu je mimoriadne odolný a ľahko obkladá. StickyMat 3D je k dispozícii ako rohož s výkonom 200 W/m², ktorá zaručuje rýchly nábeh. Rohože sú dostupné vo veľkostiach od 0,5 do 2 m².

  Unikátna 360° technológia

  Znižuje dobu inštalácie až o 35%

  StickyMat 3D ponúka rýchlu inštaláciu. Jednoducho rozviňte rohože so šírkou 0,5 m v paralelných pruhoch a pripevnite ich priamo na podklad. Nosné samolepiace  pletivo bezpečne viaže StickyMat 3D k stene a udržuje rohože rovné. Týmto zaisťuje hladké a ľahké nanášanie lepidla, zároveň umožňuje ľahké premiestňovanie rohoží v prípade potreby. Vzhľadom na rozsah dostupných veľkostí, môžete nainštalovať niekoľko vyhrievacích rohoží StickyMat 3D do jednej oblasti pre väčšie pokrytie.

  Systém StickyMat 3D je schválený BEAB a má označenie CE a spĺňa najvyššie bezpečnostné štandardy. Na tieto systémy sa poskytuje doživotná záruka a inštalačná garancia SafetyNet.

  Znižuje dobu inštalácie až o 35%

  Kompatibilné s izolačnými doskami s pokrytím 

  Izolácia je nevyhnutná pre maximalizáciu energetickej účinnosti každého podlahového alebo stenového vykurovacieho systému. StickyMat 3D bol navrhnutý na inštaláciu v kombinácii s izolačnými doskami Warmup. Dosky efektívne zlepšujú pružnosť systému. 

  Stenové kúrenie

  Ovládajte stenové a podlahové vykurovanie rovnakým termostatom 

  Stenový a podlahový vykurovací systém je možné ovládať jedným termostatom. K jednému termostatu je možné pripojiť maximálne dve vykurovacie rohože. Keď potrebujete pripojiť viac ako dve, pre bezpečné pripojenie bude potrebné použitie spojovacej skrinky. Termostat bude treba umiestniť mimo vykurovanej steny aby údaje zabudovaného priestorového snímača neboli skreslené.

  Ovládajte stenové a podlahové vykurovanie rovnakým termostatom

  Perfektné pre vykurovanie kúpeľní 

  Náš jedinečný systém stenového kúrenia je ideálnym riešením, ak si prajete pridať k vyhrievanej oblasti kúpeľne, keď je inak k dispozícii málo miesta na ohrev. Inštalácia systému v kúpeľni odstraňuje potrebu použitia tradičných objemných radiátorov, čo umožňuje oveľa väčšiu slobodu pri návrhu zariadenia. Jemné teplo produkované systémom je ideálne aj na predohrev sprchy čím  premieňa kúpeľňu na osobné kúpele.

  Perfektné pre vykurovanie kúpeľní

  Zabraňuje vytvoreniu kondenzácie na stenách kúpeľne 

  Stenové kúrenie pomáha eliminovať typickú kondenzáciu, ktorá sa rýchlo vytvára na stenách kúpeľne. Udržiava tak miestnosť suchšiu a čerstvejšiu a zabraňuje nahromadeniu plesni vo vyhrievaných oblastiach , čím dramaticky zlepšuje atmosféru vlhkých miestností.

  Zabraňuje vytvoreniu kondenzácie na stenách kúpeľne

  Garancie a Záruky

  SafetyNet Inštalačná Garancia

  SafetyNet Inštalačná Garancia

  Ak ste náhodou poškodili vykurovací systém počas inštalácie, vráťte ho do spoločnosti Warmup a bezplatne Vám ho vymeníme za rovnaký model.
  Doživotná záruka

  Doživotná záruka

  Tento produkt ponúkame s doživotnou zárukou. Sme úplne presvedčený o kvalite našich výrobkov..
  Prevádzkové napätie 230 V AC ±15%, 50 Hz
  Šírka 50 cm
  Hrúbka kábla 1,8 mm
  Vnút./vonk. izolácia Zdokonalený fluorpolymér
  Výkon 200 W/m²
  Pripojovací kábel 3 m
  Certifikácie EUFH heating mat approvals EUFH heating mat approvals
  Model Plocha
  (m²)
  Rozmer
  (m)
  Výkon
  (W)
  Ampér
  (A)
  Odpor
  (Ω)
  2SMFW0.5 0,5 1 x 0,5 100 0,43 529
  2SMFW1 1,0 2 x 0,5 200 0,87 265
  2SMFW1.5 1,5 3 x 0,5 300 1,30 176
  2SMFW2 2,0 4 x 0,5 400 1,74 132

  Budete potrebovať aj

  6iE WiFi termostat

  Termostat

  Výber správneho riadenia je rozhodujúce pre zabezpečenie, aby vykurovací systém pracoval čo najlepšie, a najefektívnejšie.

  Viac
  Izolačné Dosky

  Izolačné Dosky

  Použitie izolačných dosiek s podlahovým vykurovaním výrazne znižuje dobu zahrievania a prevádzkové náklady.

  Viac