Elektrické podlahové kúrenie ako pre novostavby, tak aj na rozostavané domy

Systém je výborne prispôsobený na to, aby slúžil ako primárny zdroj vykurovania v celom dome.

 

Benefity pre rozostavané domy:

 

Efektívne zonálne vyhrievanie

 

Schopnosť zonálneho vyhrievania je vrcholom ľadovca za cieľom dosiahnutia efektivity vykurovania. Každá jedna izba disponuje svojím vlastným termostatom, ktorý prináša presné vykurovanie do každej jednej zóny. Táto úroveň presnosti nemôže byť ani porovnávaná s tradičným centrálnym vykurovaním, ktoré v efektivite zanecháva ďaleko za sebou.

 

Zdravý život vo vzduchotesných domoch

 

Obmedzený prúd vzduchu spojený s podlahovým kúrením potlačuje cirkuláciu prachu na minimum a takto vytvára antialergický priestor. Toto je významná pridaná hodnota pre tých, ktorí trpia alergiou či astmou a taktiež absolútne nevyhnutné pri domoch s malým vetraním v súlade s reguláciami novostavieb.

 

Dizajn šitý na mieru

 

Warmup podlahové kúrenia sú navrhnuté na mieru, kde únik tepla, miera izolácie, pokládka podlahy a ďalšie elementy sú zohľadňované pri návrhu vášho projektu, aby sme zabezpečili čo  najlepší a najefektívnejší systém vykurovania.  

euro

Okamžitá úspora

Podlahové kúrenie na tepelne izolovanej podlahe je o 10-15% efektívnejšie.

sk wall space

Uvoľňuje priestor na stene

Priestor bez radiátorov znamená priestor navyše a väčšiu slobodu pri zariaďovaní

sk lifetime

Exkluzívna záruka

Súčasťou ako štandard s naším vykurovacím systémom

Elektrické Podlahové Kúrenie Vs Centrálne Kúrenie

Sme presvedčení, že klasické radiátorové kúrenie je neefektívne, drahé na prevádzku a zaberá cenný priestor na stene. Vedia to aj interiéroví dizajnéri, ktorí sa im snažia vyhnúť vždy, ak je to možné. Predstavte si, že s podlahovým kúrením môžete využiť každý centimeter štvorcový Vášho domu tak, ako si to sami predstavujete.  

 

Efektívne tepelné využitie

 

Spôsob, akým je teplo presmerované zo systému centrálneho kúrenia môže mať za následok dusný, nepohodlný vzduch a ďalej podporu tepelného úniku cez steny, okná, povaly a strechy. Nerovnomerné rozdelenie spôsobuje prehrievaniu niektorých častí izby, čo vedie k premrhaniu energie a peňazí.


Na druhej strane tepelný signál podlahového kúrenia je založený na distribúcii tepla pri miernych teplotách. Výsledkom je, že izba sa vyhrieva omnoho rýchlejšie, ako pri štandardnom centrálnom vykurovaní, pričom prináša omnoho komfortnejšie prostredie.

Centrálne kúrenie

Teplo z radiátora neefektívne smeruje smerom hore k povale.

30 min

60 min

120 min

vs

Podlahové kúrenie

Teplo vytvorené s Warmup nie je premrhané a vykúri miestnosť rýchlejšie

30 min

60 min

120 min

ČO NÁS ODLIŠUJE OD OSTATNÝCH ZNAČIEK NA TRHU

 • Najlepšie služby

  Najlepšie služby

  Máme technicky vyškolených pracovníkov dostupných na čísle 0918 228 997, aby Vám poradili s akýmkoľvek problémom tykajúceho sa systému. Taktiež poskytujeme presné informácie o prevádzkových nákladoch na systém, o ktorý sa zaujímate.

 • Najlepšie garancie a záruky

  Najlepšie garancie a záruky

  Ponúkame exkluzívnu záruku a jedinečný bezpečnostný štandard na naše produkty. Taktiež ponúkame inštalačnú garanciu SafetyNet™, čo znamená, že v prípade akéhokoľvek poškodenia počas inštalácie produktu Vám ho vymeníme zdarma.

 • Najlepšie výrobky

  Najlepšie výrobky

  Staviame na kvalite, aby sme zabezpečili pre našich zákazníkov najspoľahlivejšie a najbezpečnejšie systémy dostupné na trhu.

 • Najlepšie akreditácie

  Najlepšie akreditácie

  Výrobky Warmup elektrického podlahového vykurovania sú v súlade s normami EÚ, sú označené CE a akreditované niekoľkými nezávislými inštitúciami, vrátane BEAB, VDE, FIMKO, CSA, CUL a UL.

 • Najlepší výskum a vývoj

  Najlepší výskum a vývoj

  Naše rozsiahle investície do výskumu a vývoja nám umožňujú mať tie najlepšie produkty na trhu. Máme viac euromiliónové výskumno-vývojové centrum v Nemecku a rad sledovaných domácností po celom svete, ktoré nám poskytujú informácie o našich produktoch, využívaní energie a efektívnosti nákladov.

Späť na začiatok

Ktoré systémy sú najlepšie pre vás?

CENOVÁ PONUKA

Prosím čakajte, Vaša požiadavka sa spracováva. Môže to trvať minutu...